şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ön edit:bu arada bu arkadaş selektör yapmadı bana bilginiz olsun. adam arkadanda zaten makaslayarak geliyordu. ben de ifşaları sevmem ama böylesine beni tehlikeye atan arabalar bunu hak ediyor.

  bunun gibi adamlar yüzünden binlerce kaza oluyor bu ülkede. böyle hepsini ifşa etmek için dashcam şart. dashcam ile ifşa etmedikçe bunlar bu işi yapmayı bırakmayacaklar.

  işte o çakal anlar

  edit: sol şerit işgal etmiyorum bre gerizekalılar. adam önümde 100 ile gidiyor bende aynı hızla gidiyorum. bu sol şeriti işgal eden bir adamın makası değil.
 • bunun gibi adamlar yüzünden binlerce kaza oluyor diyen sözlük yazarları sol şeriti kapatıp aheste aheste gitmeyi kendilerinde hak görüyorlar, ben de buna hayret ediyorum.

  kardeş sol şerit senin tıngır tıngır gidebileceğin bir yer değil. sen neden sağa geçmiyorsun o zaman?
 • (bkz: iyi makas)

  şaka bir yana, şöförüne hiç bir sikim olmayacaktır.
 • sol şeridi gereksiz işgal edip ağlayan yazarın ifşa ettiği plaka.

  izlerken ben sıkıldım senin yavaş sürmenden, adamın yaptığını da tasvip etmiyorum da bi uyuz sürüyorsunuz sağa geçin madem bu kadar dert ettiyseniz.
 • sol şeritte aheste aheste gidenler var denerek savunulan potansiyel katil. videoda sol şeritten akan trafiğin daha hızlı olduğu, bu nedenle de sol şeritte gitmenin normal olduğu görülüyor. velev ki haklısın; bu sana trafiği tehlikeye atma hakkı vermez. umarım o araç şoförü de onu savunanlar da kimseye zarar vermeden yok olup gider.
 • kimse trafikte makas atan ayıları savunmuyor. kural ihlali yapan birisinin başka bir kural ihlaline duyar kasarak buraya taşıması komik oluyor.

  önce sol şeridin ne işe yaradığını öğrenin sonra gelip buraya duyar kasın.

  peşin edit: 24 yıldır ehliyetim var. çoluk çocuk ayar vermeye kalkmasın.
 • makas atan haklı değil. ama sen de haklı değilsin.

  sol şerit senin kullanımın için doğru şerit değil videoda. sen orta şeritten gitmelisin. sol şeridi işgal ediyorsun.

  yaptığının cezai yaptırımı da mevcut.

  makas atan zaten tamamen haksız ve kuralsız.
 • sol şeritte hız sınırlaması yok zanneden zevat
 • bir sağ şeritteki 80 ile gidiyorsa en solda 100 ile gitmek anormal değil, bokunu çıkartmayın, ne olursa olsun öyle şerit değiştirilmez.
 • video’nun bir kısmında cinayete teşebbüs bir kısmında sözlü kavga var burada insanlar cinayete teşebbüsü değil sözlü kavgayı konuşuyorlar anasını satayım.

  bu video’yu izleyip “ sen de sol şeritte yavaş gidiyorsun” tepkisi veren adamların çoğunluğu bu tarz makasları yapıyor ve yapmaktan keyif alıyordur diye tahmin ediyorum.

  ayrıca sol şeritte de hızla ilgili bir problem görmüyorum. sol şeritte 200’den aşağı gitmeyeceksin diye bir kural yok anasını satayım. herif önündeki araçla benzer hızda gidiyor ve sağındaki arabaların da alayından hızlı.

  tanım: makas atarak insanların hayatını tehlikeye sokan bir adet orospu çocuğunun plakası.