şükela:  tümü | bugün
 • bir altinci nesil yazar.
 • (bkz: leet)
 • yemekte içtiğim içeceğe dayanarak yılbaşı ağaçlarıyla ilgili fikirlerim konusunda tahmin yürütebilecek kadar derin bir psikanaliz yeteneği olan cici kişilik. ege üniversitesini yemiş yutmuştur; nerenin ne zaman patladığını bilir. bir gün gördüm kendisini ama iyi bi insan olduğu belli. *
 • masanin basindan kalkip 40 kisiyi yararak bittim bir anda yaninda.cekmisti kani beni.etmeliydim muhabbeti.ettim de.pisman degilim aksine cok sevindim.akti alkol su gibi edildi muhabbetler kardes gibi.belki de bir kac benzer yanimiz vardi da bu kadar kolay isindik * zamanla gorecegiz guzel arkadasligimizi.yapicaz kral muhabbetleri (bkz: interrail)
 • tam kelle gibi olacakken,şaftim kaymaya başlicakkene muhabbeti ile beni kendime getirmis bir insandir kendileri.interrail muhabbetlerine pek güldüm hatta cok guldum hatta anira anira guldum.zirvede ustundeki ceketi pek begenbmis idim fakat muhabbet arasinda unutup soyleyememistim kendisine.hmm bugun gordum de o da benim kazagimi begenmis.bu bi isaret olmali..
 • bundan bir saat önce 05.30'da efendice yatağına giden ama bir türlü uyuyamadığı için kalkıp sıkıntıdan eline makası alıp 2 yıl 2 ay 23 gündür taşıdığı rastalı saçlarını kısacık kesip, aynaya bakıp dumur olan, kendine "gece gece niye bu kadar gaza geldimki" diye soran ama pişman olmayan şahsım. rasta ve ev sabunuyla geçen 2 yıldan sonra kepege karsi etkili sampuan, muzlu sampuan gibi sloganlar yeniden anlam kazanmıştır kendisi için*.
 • m7rv7'nin bacanağı yazar. dünürü de olabilir.
 • 0 tane kaldı diyor rastası
  verseydin ya bana ruh hastası
  3 tutam saç mı kaldı kafanda
  rastaları artık görürsün rüyanda
  makası tutan ellerin kırılsın
  1 anda saçlar tekrar dirilsin
  neden saçları sebepsiz yere kessin
  deniz oğlan derki kestiysen allah belanı versin
 • rastalı saçlarını kesmesiyle dedeme* "bursa'nın düşman işgalinden kurtuluşu" coşkusunun bir benzerini yaşatan yazar.

  ne yazarı ulan! canım ciğerim... varlık sebebi top 10'umu değil haftalardır, keşmekeşli yıllardır işgal eden ömrümün baharı, yaşama sevincim.
 • üniversite yıllarımın hemen başında tanıştığım,içi dışı bir,güleryüzlü,sıcak ve her daim kendisiyle beraber görülebileceğim dostumdur.öz eleştirileri pek komik olur.coğrafya bilgileri anlamsız bir şekilde fazladır,küçük beyimiz bu durumla pek bir övünür.yolda bu adamla yürümek hiç hoş değildir,bütün manav,kasap,dürümcü...tüm esnaf tarafından tanınır ve hepsiyle sıkılmadan muhabbet eder,muhabbet başladığı an yanında olanları unutur,anlatır da anlatır.roma nın sapa bir sokağında elinde harita arkasında biz yürürken birden ''ulen soma dan çıktım roma dayım'' demeciyle bizi yarmıştır.sayısal zekası parlak olmamakla birlikte kaliteli bir sosyal zekaya sahiptir (o neyse).ultraslan izmir le gittiğimiz bir gs-fb derbisi esnasında yere düşen lensini alıp gözüne geri takmıştır.titiz asla değildir.eyfelin karşısında otururken ırkçı fransız polisi rastaları sebebiyle onu aramış lakin beni sallamamıştır.bu sebeple fransızların alayından nefret eder.sipariş verirken sizin önce vermenize dikkat eder,kararsızdır.iskenderi pek sever.bonkördür.bizim fakülte takımımızın kalecisidir.oyunu genelde benden başlatır.empas ta bira içmekten hiç sıkılmaz.dişleri baya beyazdır,gözleri sürmelidir,kaşlar biraz kararlıdır.saçlarıda kesmiştir.alışmaya çalışıyoruz.ben her türlü pek bir severim kendisini.