• evet dolar haftayı 6,45 ile kapattı. sadece dolar değil diğer para birimleride aldı başını gitti. döviz ile borçlu olanlar ve küçük esnafın başına neler gelecek önümüzdeki iki hafta içerisinde göreceğiz. inşallah en az zararla atlatırlar. inşallah kimse işsiz kalmaz, inşallah hiçbir işyeri kapanmaz. zor çok zor umarım dayanabilirler. allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. bi 110000 tl param vardı alayım almayayım derken alamadım korktum düşer diye arkadaşım gözümün önünde 5,89dan alım yaparak tl'sinin değer kaybını 10bin kusur azalttı ben ise kaybettiğim ile kalakaldım. eminim artacak rahibi vermeyeceğiz bu sefer alım yapacağım. hiç beklemeden hem de. tl kaybettikçe olan bana ve tldeki birikimlerime oluyor. yazık çok yazık. yastık altındaki dövizleri bozdurun diyor, berat ne dedi galiba güler sabancıdan başka kimse anlayamadı. her yeni gün ile daha kötü yarınlar bizi bekliyor orası kesin. tahminleri alalım bakalım. ben pazartesi 7tl'yi bulacağını düşünüyorum. neden kendimce açıklayayım. cumhurbaşkanının; onların doları varsa bizimde allahımız(cc) var açıklaması sizce yeterli mi? allahın(cc) para ile işimi var, ne diyorsun sen arkadaş diyen bir allahın(cc) kuluda çıkmıyor. yastık altındaki dövizlerinizi ve altınlarınızı çıkarıp bozdurun. biride demiyor mu cumhurbaşkanımıza hitap ettiğin kitle ya asgari ücretle çalışıyor yada asgari ücretten hallice bir maaş ile yada memur yani bırak doları altını zaten borçlu. zaten eldeki dövizi altını bozdurmakla bu işin olmayacağınıda birileri anlatsın lütfen yanında o kadar danışman var maaş almaktan başka ne işe yatıyorlar allah(cc) aşkına. damat beratın açıklamaları. yani ne dedi bu adam yıllık ödev sunumu gibi bir şeyler anlattı gitti. insan bi soru cevap yapar. anlamadım ya. bir kişide kalkıp cesaret edip ne diyorsun sen damat berat biz yılların kaşarıyız, yılların çakalıyız ne yapacaksın üretim nasıl artacak ilk okul çocuğu gibi arkandaki barkovizyondan bir şeyler anlattın ama ne dedin sen. bol bol terledi, arasıra sadece kendi güldü, bir iki iş adamı ismi söyledi, bir iki espri yaptı bir tek güler sabancı anladı.
  • bir para birimi olarak 2018
    (bkz: 13 ağustos 2018 dolar kuru)
hesabın var mı? giriş yap