• kızlarım için pazara gidemediğimden dolayı marketlerden meyve alırdım. genelde de muz ve çilek alıyorum biraz da elma. geçen gün gittim muz 17 olmuş hani iyi olsa ulan kızlarım için değer biz yiyemedik onlar yesin diyeceğim ama yok abi o muzlar dolapta 1-2 gun durunca hemen bozulmaya başlıyor. dandik mala neden 17 tl vereyim ki? almadım kaldı mecburen. sebze meyve fiyatları, çocuk ürünleri, şarküteri fahiş fiyatlarda resmen. 30 sene önce babamın geliri çok iyi değildi biz yiyemezdik şimdi de benim gelirim iyi olmasına rağmen satılan mallara güvenip alıp kızlarıma yediremiyorum. allahim sen dualarımızı biliyorsun bu mübarek ayda kabul et de kurtulalım bu takiyecilerden.
  • antalya'da yaşıyorum. yani tarımın merkezinde.
    en kötü hıyarın kilosu bile mahalle pazarında 7 tl den aşağı değil.
    yenilebilir domatesin fiyatı 7 tl den başlıyor.
    limonun şehri antalya'da kilo 10 tl.
    bu fiyatlarla nasıl geçim sağlanır, bilemiyorum.
    18 senede ülkenin geldiği durum vaziyet budur.
    anadolu çomarları ile birlikte yakında yolları kemirmeye başlarız artık.
  • hem nasıl da pahalı. ama daha da olmasını diliyorum. yetmez ama evet, istiyorum.
  • almanyada 1.580 brim maaş ile 200 gr pringles fiyatı
    ülkemizde 2.324 brim maaş ile 165 gr pringles fiyatı

almanya da 750 gr nutella fiyatı
    türkiye de 750 gr nutella fiyatı
  • endişelenmeyin enflasyon oranı 11,84
  • akpliler haric ulkedeki insanlarin haline uzulmekten baska elden birsey gelmiyor fakirlik aclik artiyor insanlar umudunu kaybediyor. herkesin bankada parasi yok tek calisan ile aile gecindiren cok insan var herkesin evi yok kirada olan cok insan var.yazik gunah bu insanlara
  • gecen ay aldigim taze zencefilin kilosu 40 lirayken bugun 80 liraydi. saka degil gercek.

saglikli beslenmeyi epey zorlastiran pahaliliktir.
  • bir ülkede insan ne kadar ucuzsa hayat o kadar pahalıdır
  • insanlar fakirleştiğinden o kadar habersiz ki olumlu veya olumsuz bir şey söylemek bile gelmiyor içimden. herkes sanki hiçbir şey yokmuş gibi yaşamaya devam ediyor. bu vasat ekonomik adımların başımıza açtığı sorunlardan birisi sadece.
hesabın var mı? giriş yap