• bugün açıklanan konserdir. lost on you ile cidden 7'den 70'e herkesi kendine hayran bırakan laura pergolizzi - namı diğer lp - 2018'in 1 nisan'ında iksv organizasyonu, istanbul caz festivali'nin 25. yılı etkinlikleri vesilesiyle zorlu psm'de bir konser verecek. biletler cumaya satışa çıkıyor.

bu arada, bir de ankara konseri var, bir gün öncesinde, 31 mart'ta.

kaynak
  • bu konser için 1 adet ayakta (öğrenci ya da normal) bileti aramaktayız, bileti boşa çıkan olursa özelden haber verirse sevinirim.
  • satmak isteyen olursa, biletlerine talipli olacağım konser.
  • ilginç konser.

klasik lp kim amk entrysi girecektim girmedim çünkü artık kabak tadı vermeye başladı. ama cidden ne iğrenç müzik zevkiniz var birader ya. bir de para verip konsere falan gidiyorsunuz harbiden lanet insanlarsınız ya.
  • lp denilince linkin park sandığım, heyecanla ilk entry'ye bakıp hayal kırıklığına uğradığım, chester bennington'ın intihar ettiğini hatırlayınca hüzünlere boğulduğum konser.

lp denilince piyasada linkin park akla gelir. laura mıdır nedir, adam gibi yazın ismini başlıkta, üzmeyin bizi. chester'ın ruhuna da mı saygınız yok gundiler?
  • bir gun arabam olursa karisik kasetini yaptirip, butun kis dinleyecegim insan. keske konserine gidebilseydim.
  • satmak isteyen olursa 2 kişilik bilet aramakta olduğum konser
  • konserin herhangi bir olay yuzunden iptal olmamasi icin her gun dua ettigim etkinlik. sia’nin konseri iptal olmustu bir cok tanri, evren ya da enerji’den, artik yetkili kimse, rica ediyorum bu tarihlerde negatif hicbir sey olmasin.
  • biri beni bu konsere ışınlasın. şanslı insanlar nazarım üzerinizde.
  • 31 marttaki ankara konserine 2 ya da 3 kişilik bileti olan varsa talibim diyeceğim konser.
hesabın var mı? giriş yap