• art' dan sonrasını okumadım.
  • bir tıkla sonsuzluğun tozlu raflarına şutladığım trolleme.
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • adam zaten seferberlik ilan etti. siklemiyosaniz soyleyin adama bari de yalandan yirtmasin bogazlarini mk. size guvenip cikiyo meydanlara. yazik lan!
  • ülkeyi istikrarsızlaştırarak istedikleri gibi at koşturacakları bir yer haline getirmek istiyorlar. ohaldeyiz, göstermelik de olsa bir hukuk var ayaklarına dolanıyor, meşru gözükmek zorunluluğu da cabası. o nedenle gelsin seferberlik. oldu.
  • islami teröre karşı milli seferberlik diyor. ben öyle anladım. terör yaratıp, kendi halkımızı katledip sonra mazlumu oynayalım diyecek değil heralde. siyasal islamı bitirelim çağrısı yapan bu arkadaşı destekliyorum
  • (bkz: #65222294)
  • başlık engellemenin aslında çok harika bir olasılık gibi gözüktüğü ancak yapılmaması gereken bir zırva.

güzel insanlar, bu siteyi gerçekten tahmininizden fazla insan okuyor, takip ediyor ve inanmayabilirsiniz ama hepsi sizin eğitim seviyenizde, hepsi sizin bilgi birikiminizde değil, bu başlığı açan arkadaşlar da bunun farkında, birisi gelecek, bunu okuyacak, "aa bak aslında olabilir" ama dur bakayım diğer insanlar ne demiş diye bakacak, ne demişler? çomar, siktiğimin çomarı, başlıkları engelle. özellikle amacı böylesine aleni olan başlıklara mümkünse cevap yazılmaması, yazılacaksa da, çomar/sikik yerine, bu fikrin gerçekten neden olmayacak, götürüsünün çok fazla olacağı bir durum olduğunu açıklamak gerek ki burayı okuyan 14-15 yaşında zihni şekillendirmeye, öğrenmeye açık kardeşlerimiz de düzgün bilgi edinebilsinler.
  • yine, yeni, yeniden aktroll'uk.

engel koymaktan sıkıldım.

arkadaş kitleniz belli, o kitle zaten namaz artık dinin direği değildir diyecek dahi olsa savunmaktan vazgeçmez reisi.

bu mecradan ekmek çıkmaz size. zaman kaybettirmeyin amk.
hesabın var mı? giriş yap