• şu anda devam etmekte olan mitingdir.
  • (bkz: dolar molar bizim yollarımızı kesmez)
    "yastığının altında doları avrosu altını olan varsa bunu gitsin bankalarda türk lirasıyla bozdursun. bu bir yerli, milli mücadeledir."

gümüşhane çevre yolunu övdü bir de, demek ki betona asfalta devam. vatandaş kuru yerde yatsın, yine yastık altı muhabbeti. millet rabia'mıza sahip çıkmamızı istiyor dedi, öncesinde de yastık altındakini satıyoruz di miii diye gazlayıp evet cevabını alınca maşallah dedi sayın başkomutan. o meydanın çıkışlarını tut, o hanımefendilerin kollarına bak bakalım kaç bilezik var, haftaya şakkadanak bir miting daha yap, herkesi bir şaşırt, sonra yine say bilezikleri, samimi cevabını al.

neyse kapatıyorum ben gidip çay içeyim balkonda. vay arkadaş.
  • "dolar molar bizim yollarımızı kesmez" dendi.

ancak yastık altındaki üç beş dolara muhtaç olunduğu da belirtilmeden geçilmemiştir. inşallah maşallahla en büyük sorun olan türk lirasının değer kaybı konusu da 30 saniyeyle geçilmiştir.

edit: bu arada dolar da 5,93'den 6'ya fırladı.
    edit2: şiirler okunuyor, yol, ecdat deniyor.
    edit3: eyyyy faiz lobisiyyyyy
    edit4: dolar 6,20 oldu.
    edit5: borsa da 96bin seviyelerinden 95bin seviyesine çakıldı.
    edit6: 5,93'le başladı 6,12'de damada bıraktı mikrofonu. teşekkürler reis.
    müthiş.
  • bayburt bayburt olalı böyle başkan görmedi..

o mitingde olup “ başkan bizi abd’ye götür” diye slogan atmak isterdim.
  • dolar molar bizim yolumuzu kesmez
    yastığının altında euro dolar altın olan varsa bozdursun bu milli ve yerli mücadeledir.
    bugün yapmayacağız da ne zaman yapacaz

minvalinde devam eden teknik verilerle dolu zengin açıklamalardır.
  • dolardı yuroydu bozdurun diyor. bu da benim milletimin cevabı oalcak diyor. ya sabır ya selamet.
  • şimdi bayburt bütün dünyaya ses verecek.

edit: verdi.

edit 2: ne dedi diye merak edenler varsa, bayburt tüm dünyaya tek millet, tek devleti, tek bayrak dedi, sonrasını duymadım ama bir şey daha dedi.
  • berat damadım açıklamasını ertelemesine neden olan mitingdir. bayburt'a övgü, yol yapma, rabia ve din temalıdır özetle.
  • yav çömlek diyor ya. bayburtlular çömlek yapmış. yemin ediyorum, duvara kafamı vurasım var. bugün %10 fakirleştik. çömlek diyor. çömlek. evet. çömlek.
  • keşke konuşmasaydı.

tüm millet ekonomik açıklamayı beklerken bu boş tiradlar kuru daha da yükselticek

eyvah ki ne eyvah
hesabın var mı? giriş yap