• yaklaşık olarak 12 yıldır yapıkredi müşterisiyim. en yüksek kart limitim 500? idi gerçi onunla da 4000? meblağında işlem yapmıştım. ancak vadeli hesabımda ayda ortalama 8-10 bin liralık işlem olur. euro ve dolar hesaplarım da bu bankada. yarım böyle bir problem yaşama ihtimalim karşısında gerçekten korktum. bayramdan sonra başka bir banka ile çalışmaya başlayacağım.
  • sadece şerefsizliktir. ykb kendisinde duran parayı sahibine iade etmeyerek nereye varmak istemektedir? ykb eğer delikanlıysa öbür tarafa iade etsin, onlar swift ile işlemi yapan kişiye göndersinler.
  • kafka yaşasa, vor dem gesetz yerine vor der bank filan yazabilirmiş, öyle bir rezalet. allah sabır versin.

ek: ayrıca pembe hanıma sözlükçe teessüf ediyoruz.
  • tanrım kimseyi operatörlerin, bankaların, gittigidiyor'un, kargo şirketlerinin eline düşürmesin.
  • valla bilmem ne 101 yerine netflix bu hikayeyi cekse yemin ediyorum kafaya oynar..

tanim; bir suser in sabrinin sonuna kadar sinandigi serin bir hikaye
  • bankacılık yerine bakkalcılık yapmasi gereken kurumun büyük rezaleti.

türkiye'de yaşamanın inanılmaz boktan kekremsi tadı ağzımda belirdi yine.
  • rezalet gibi rezalet. sorunun en kısa sürede çözümlenmesini dilerim. yıl olmuş bilmem kaç, daha çok kurumsallaşmak yerine hepten ilkelleşiyoruz. yazık.
  • 10/10 rezalettir.

bankada kafası çalışmayan 1 yetkili nasıl da sinirinizi bozuyor.

iyi sabır varmış, banka aksiyon alana kadar gündemde tutulmalı.
  • kurumsallığı otsallık, malsallık, robotsallık olarak anlayan kifayetsiz yöneticiler, müşteri temsilcileri ve yanlış idare edilen bir direktörlüğün eşsiz kast ekibi ile sürükleyici bir rezalettir. 10/10

r e z a l e t

y u h u l a n !

yıl 2019 yasal faiziyle beraber müşterinin günlerdir el koydukları parasını iade etmesi gerekir.
  • yurtdışından çoğu alışverişimi yapı kredi ile yaparım vip müşteri olduğum için (annemin ek kartı 25 yıllık müşterisi de), bir daha işlem yapmaya korkutmuştur bu olay
hesabın var mı? giriş yap