• bomba patladığına göre yeni anayasa ve tek kişiye üstün yetkiler gerekmektedir...

lan bu ülke ne güzel yermiş yav 1990'larda...değerini bilememişiz...
  • cok kötu ya. besiktas tv canli yayindan da yansimis https://twitter.com/…bjk1/status/807676192643944448
  • twitter'dan izlediğim canlı yayında o kadar fazla ambulans gitti ki sayamadım. 40-50den fazla gitti ve 20 yaralı deniyor. ne yazık ki 20 ile kalacağını düşünmüyorum.
  • dün 40 bin polisle yapılan huzur operasyonunun hiç bir sikime yaramadığını gösteren patlama.
  • şu an ccnturk denen çöplükte adını öğrenemediğim bir yavşak iki kez olayı "geziden itibaren başlayan süreç" olarak ifade etti. gezi'de yaşanan tek terör polisin halk üzerindeki terörüydü, nasıl bir kazık girmiş ki götlerine her fırsatta gezi diye viyaklıyorlar.
  • beşiktaş'da olan patlama..
    dudullu'dan duydum. gök gürültüsü gibiydi, ama daha değişik bir sesi vardı. demek buymuş.
  • maltepe fındıklı'da oturan arkadaşımın arayıp "patlama sesi duydum, vodafone arena'da bomba patlamış" diyerek haber verdiği saldırıdır.

hemen hemen istanbul'un her yerinden duyulmuş sanırım, allah yardımcımız olsun.
  • bir bomba ki ne kadar ucuz olduğumuzu haykırdı yine. herkes aklından şöyle bir çevrede olabilecekler listesini geçirdi, sonra da telefonlara sarıldı. benim kardeşim beşiktaşlı mesela, maçtaydı. sonra yine bu sefer kurtarmış olmaktan dolayı yüreğine su serpildi hepimizin. bitmedi sonra tv de yaralı haberlerini görünce az önceki sevinçten dolayı utanıldı.
    bu kadar ucuzuz işte birer can, hayat, hikaye, umut değil. birer rakamız.
    20 yaralı diyor tvler şu anda. umarım artmaz.
    tanım: saçma sapan bir memlekette yaşanan saçmasapan bir olay.
  • terör, sistemin en etkili aracı olan siyasetin en etkili silahıdır.
hesabın var mı? giriş yap