• kusuratlı yazsaydın da salladığın belli olmasaydı.
  • (bkz: don't feed the troll)
    troll'ü beslerseniz on bin yetmez tabi.
  • maaş bordrunu at, 10 bin tl ise her ay 5 bin verip ben tamamlıyım.
  • 3 bin kazanırsın, 5 binlik hevesin olur. 5 bin kazanmaya başlarsın, bu kez 7 binlik hevesin olur. yani 15 kazandığında da yetmeyecek.
  • 10 bin tl avrupada yeni mezun bilmem ne maaşıymış.

çok afedersiniz ama hassssiktirin demek istiyorum. avrupa deyince hepinizin aklına finlandiya falan mı geliyor lan? ispanyanlar ıtalyanlar bile kan ağlıyor.

bu başlıkta 10 bin lirayı sözde beğenmediğini iddia edenleri de troll olarak görüyorum ve hadi gülüp geçelim diyorum. hayır gerçekse çok kötü çünkü, çok çok kötü. herkes kendini 10 bin liranın üzerinde maaş alması gerekecek kadar kalifiye görüyorsa bu ülkede, çok kötü. 10 bin lirayla zar zor geçindigini iddia edecek düzeyde şımarıklık ve kibir çok kötü. o yüzden trollük yaptınız, güldük ve geçtik. tamam.

edit : hollanda almanya fransa o paraları alıyormuşmuşmuş... deme! vay amk. ulan avrupa'daki en gelişmiş ekonomileri örnek verip niye bütün avrupa öyle takılıyor gibi lanse ediyorsunuz? ben özellikle italya ve ispanya yazdım oraya, hani yunanistan bulgaristan polonya diye özellikle demeden, avrupanın orta kalibredeki ama iyi zannedilen ülkelerini verdim. yahu dünyanın en gelişmiş 8 ülkesinden olan, evet bir g8 ülkesi olan ve bunun yanında ab üyeliği bulunan italya bile 2500 euro ortalamasına sahip olamamışken, afedersiniz de siz kimsiniz burda ağlıyorsunuz arkadaşlar? ulan nasıl bir kibrin ortasında kaldık böyle. yeni mezun ortalamasının 500 euro olduğu bir ülkede insanlar sözde yeni mezun ortalamasının 1500 1800 euro olduğu italya'yı bile beğenmeyip ama fransa diyor. vay anasını sayın seyirciler.
    tüm dünya olarak hepimiz almanya'ya falan taşınalım madem, çözümünüzün bu olduğunu biliyorum çünkü.
  • 10.000 tl. hmm. ev arkadaşları da öğretmen olsa.. e iyii
hesabın var mı? giriş yap