• iphone alacak kadar zengin, kulaklık ve usb kablosu için bim sırasına girecek kadar fakir kişilerin çıldıracağı durum.
    ulan ahagahaga sesli güldüm.

edit: tanım
  • 129 yerine 49,90 liraya satılacak olandır.
    https://i.hizliresim.com/g0gxnn.jpg

aynı zamanda earpods kulaklıkta 129 yerine 55 liraya satılacaktır.

tabi donanımhaber ölücülerinden önce kapabilirseniz...

edit: 2 liralik kablo getirmiş 50 liraya satıyorlar falan diyenler olmuş, bim üstünde apple logosu olan bir ürün satıyorsa yasal olarak çakma olamaz arkadaşlar. böyle bir şey yapmaya da gerek duymaz zaten 2 liralik kabloyu kendi imal ettirip çakma olduğu belli olan bi marka adı altında satar...
  • iphone kullanmadığım halde almayı düşündürttü, o derece.
  • bim çalışanları tarafından stok yapılmayıp da satışa çıkarılırsa almayı arzuladığım usb kablodur.
  • bu gidişle ıphone 8 lansmanı da bim'de yapılır. düşünsene 2 gün önceden bim'de sıraya girmişsin.
  • hepsiburada'da kargo bedava etiketiyle daha uygununu bulmama rağmen, sırf "bim'de sıradan bir cuma sabahı" aktivitesini deneyimlemek için aldığım bağlantı kablosudur.

allahım ilk defa bi aktüyel ürün sırasına girdim!!! hemide üçüncü sıradaydım, son kaployu kaptığımda arkadaki çomarların kasiyerlere "ayırtıyosunuz şerrefsizler" dalaşlarını izlemek için tereyağ reyonunda on dakka bekledim, çok keyifliydi.
  • sanırım hayatımda ilk defa bir ürün için sabahtan sıraya gireceğim.
  • 3 liralık kabloyu 129 liraya satmak da 49 liraya satmak da ticari anlamda büyük başarı. apple yaman esnaf.
  • laf etmeye geldi mi "aga kalite yeaa" fakirler android kullansın" diyen züppelerin bim kapısında mum olmasını sağlayan kampanya. amk rezilleri sizi. zaten internette ucuzu bulunanilen kablo için gidip sıra bekliycekler haspalara bak. bi de bize kalmaz diyorlar vay amk.

androidin gözünü aeveyim evde hiç yoksa 10 tane şarj aleti 7 8 tane kablo var. geçen gittim telefoncudan bi samsung bi de htc şarj aleti aldım. toplam 40 lira. htc hızlı şarj desteklemiyor diye kullanmıyorum bile. bakkala gelmiş renkli kalite kablo onu aldım. o hızlı şarj ediyor.

adamların daha orjinal kablosu hızlı şarjı desteklemiyor. nerde gudik teknoloji var iphone da. nfc yok , ant+ yok , kablosuz şarj yok. sorsan en iyisi iphone. oldu canım.
  • iphone cularin birer gorgusuz oldugunu gosteren durum. telefona 4 bin tl veren rukiye, 200 tl'lik usb kablosu için bok attigi bim magazasina geldi. cebinde paran yok biliyoruz, salaksin onu da biliyoruz da donanim olucusu oldugunuzu bilmiyorduk.
hesabın var mı? giriş yap