• bursasporumun ilk 11ini paul le quen değil de konuşmaya yeni yeni başlayan yeğenim hazırlamış sanki. bu ne lan. agu abu titi miti atta
  • yalçın çetin üstadın sunduğu maç . asın bayrakları ekşici piçler.

bu adam bu sezonu daha farklı kılacak . sünepe sesli ligtv spikerlerinden gına gelmişti . panzehirini bein yapmış. güzel de yapmış.
  • paul le guen'in işi zor, takım daha oturmamış. başakşehir antrenman temposunda top çevire çevire bursaspor'u 80. dakika civarına kadar iyi uyuttu. emmanuel adebayor'un kondisyonu hala 1 saatlik ve eğer abdullah avcı bunu özellikle istemiyorsa maç boyunca çok deplase oldu. geçen sene başakşehir emre belözoğlu yokken ne oynayacağını bilemez bir şekilde oynardı, sanırım bu hastalığı ufak ufak atlatıyorlar. sahada ne yaptığını bilen bir takım vardı. gökhan inler ile emre'nin zerre alakası olmasa da, çok iyi transfer olmuş. 1 gol vardı belki ama ben izlediğim maçtan oldukça memnun kaldım. yorumcu ömer çatkıç'tı diye tahmin ediyorum, nefret ettiğim bir futbolculuğu olsa da yorumlarını ders çalışarak yapması oldukça hoşuma gitti. napoli'nin kalecisinin isabetli pas sayısını bulmuş, volkan babacan ile karşılaştırıyordu. hiç bizim eşşek türk yorumcuların yapacağı iş değil aslında, tebrik ettim içimden.
  • bu senkron probleminin yayıncı kuruluşlarda değil, yalçın çetin'de olduğunu anlamış olduk böylece.
  • maçı açmamla yalçın çetin'i duydum ve mutlu oldum bildiğin.
  • a+ sport (fransız), sportklub 6(hırvat, sırp, sloven) ve bein mena 8(arap) de yayınlayacaktır. iptv'cinizden israrla isteyiniz.

ama yasal değildir sanırım, bilemedim.
  • yalçın çetin tarafından sunulacak karşılaşma. sırf bunun icin bile izlenir. uluslararası yayında da ismail şenol olacakmış.
  • bursasporun neden gecen sene düsmesi gerektigini ilk 20 dakikada izledik. bu kadar bitik bir bursa izlememistim son yillarda. artik ücüncü hafta besleyip yollariz bunlari.
  • uzun aradan sonra tekrar maç izleyeceğim için mutluyum.

paul le guen ile yeni bir yapılanmaya girdik. süper ligin 23,4 yaş ortalaması ile en genç takımıyız. yapılan transferlerde 30 yaş üstü ununu elemiş eleğini duvara asmış futbolcu yok. çoğu genç ve kendisini ispat etmeye çalışan başarıya aç futbolcular.

başakşehir abdullah avcı'nın uzun yıllar boyunca verdiği kişisel emekler ile bir sistem takım hüviyetini koruyarak emin adımlarla zirveye tırmanan bir ekip. zamanında sırf 3 yıllık sözleşme istediği için kendisiyle anlaşmayan recep bölükbaşı yönetimine kafam girsin.

başakşehir gerek kalitesi, gerek oturmuş kadrosu ve lige hazır durumuyla bursasporuma karşı favori. normal bir durum ama futbol bu. 11 e karşı 11.

inşallah iyi bir sonuçla lige başlarız. haydi timsahlar!
  • furkan soyalp'in 90'na gönderdiği topu çıkaran cezalı volkan babacan oyunun skoruna direkt etki yaptı.
hesabın var mı? giriş yap