• fenerbahceli futbolcularin kondusyon ve konsantrasyonlarinin daha ust duzeyde oldugu karsilasma.

edit: hollanda 4uncu golu buldu bu arada
  • espn'den izlerken 34. dakikada sahadan gelen sesin kisildigi mac. yuh artik arkadas.
  • hollanda'nin ilk yari itibariyle bize "-ee daha napalim ilk yaridan umutlarinizi yemyeserttik. az kasinda kol kola brazilya'ya gidelim" dedigi mactir.
  • maçı izlerken çok büyük bir eksiklik hissediyordum ki burak yılmaz ofsayta düştü şimdi rahat kafayla izleyebilirim ikinci yarıyı.
  • selçuk duran toplar hariç topa kaç kere dokunmuştur gerçekten merak ediyorum. hatta şöyle diyelim ilk yarı göbekteki mehmet topal-gökhan töre-selçuk üçlüsünün sırıtmamasının tek nedeni estonyanın enim konum kötü takım olmasıdır. şu ana kadar bu 3lünün yaptığı hiç bir şey yok.
  • selçuk, gökhan töre ve burak leş gibiler. caner de takımın en iyisi ama kırmızı görme riski var. gökhan töre çıkıp caner'i öne alıp sol beke olcan'ın geçmesi lazım. yoksa caner'in kırmızı görmesi an meselesi gibi geliyor bana. sinirli sinirli oyundan çıktığını gözümün önünde canlandırabiliyorum bile.
  • gökhan töre, selçuk inan ikilisinin ilk yarının en kötüleri olduğu maç. gökhan gönül de çok iyi değil. ayrıca ilk yarı oynanan oyundan bir bok anlayan var ise beri gelsin. ne oynuyoz la biz?
  • arda turan, burak yılmaz ve gökhan töre'nin hücum anlamında hiçbirşey yapmadıkları maç.oyun resmen caner'in üzerine kurulmuş.
  • bu maç için beklentim farka gideriz şeklindeydi maçtan önce ama şu anda 1-0 olsun bizim olsun düşüncesindeyiz hollanda maçında böyle oynarsak bye bye brazil oluruz maça gelirsek çok net bir şey oynamıyoruz maçın iyileri 3 mehmet topal 2 semih kaya 1 caner erkin özellikle semih ve caner üst düzey oynuyorlar burak yılmaz ortalama en azından top kullanıyor arda kötü gökhanlar kötü selçuk kötü umut gol attı ama inanılmaz kötü sadece koşuyor be attı inşallah kafada hollanda maçı olduğu için böyle oynuyoruzdur bide caner hollanda maçında yoksa %30 larda olan şansımız %20 lere düşer çünkü sadece sol kanattan atak yapıyoruz bunun sebebi ise caner
  • üç oyuncu çok kötü oynuyor. burak, gökhan töre ve mehmet topal. mehmet topal bu maçta bile baskı altında gibi, yetersiz. gökhan töre aldığı her topta yanlış tercihler yapıyor ve burak etkisiz eleman. selçuk da sorumluluk almıyor, fark yaratmıyor ve gömülüyor. ilk saydığım üç oyuncu gibi olmasa da yetersiz. geri kalan hiçkimse parlamadı, normal oynadılar. caner herkesten bir tık önde sadece.
hesabın var mı? giriş yap