• birazdan buralar (bkz: bunlar reklam kokan hareketler mayk) diyenlerle dolacak
  • hiç gerek olmayan ayardır.

ülkede milyon tane ünlü var, çomar takımı cem yılmaz’la tarkan’a taktı niye tepki göstermiyorlarmış. sana ne lan? desteklemiyordur. sa na ne? ki desteklese bile sosyal medyadan paylaşmak zorunda değil. herkes sizin gibi klavye delikanlısı olacak ama illa.
  • (bkz: bunlar reklam kokan hareketler mayk)

edit: yukardaki medyuma ithafen yazılmıştır..
  • ulan adam milyon tl bıraktı belki, kalkıp hala yok 3 gün geçti yazıyorlar, yok pkk lanetlemedi diyorlar. lan cebinizden 100 lira koyun masaya deseler, engelli maaşı alıyorum diye ağlarsınız, mal mısınız nesiniz ya.

terör olayları olur auuwww nasıl lanet etmezsin.
    operasyon olur wuuuw nasıl lanet etmezsin
    deprem olur auyyywwww nasıl geçmiş olsun demezsin.
    la bu insanlar senin benim gibi boş insanlar mı? adamın belki böyle bir bağışı açıklama niyeti bile yoktu, yapılan iyiliği illa açıklatmak zorunda bırakıyorsunuz. azıcık edep yahu, azıcık eski insanların görgüsünden nasiplenin.
    vallahi illallah ettim şu sen tepki vermedincilerden, lanet etmedincilerden

cem yılmaz'a mı bağlı lan bu işler, cem yılmaz lanet edince herşey tamam mı? şu adamın çektiği nedir ya, ruh hastalarısınız

edit: engelli maaşından kastım, engelli olmadığı halde o maaşı alan, almak için yanıp tutuşan tiplerdir.
  • siyasetcilerin suriye politikasini, turkiye’nin sadece garibanlari cepheye gonderip parasi olanlari 17 gun tutup salma politikasini sorgulayacaginiza tum bu meselelerle hicbir ilgisi olmayan bi komedi sanatcisini yok onu kinadin mi yok onu destekledin mi diye sikistiranlara karsi bi tepki vermis. ayar lafindan hoslanmiyorum. savasmayi cok seviyorsaniz aha cephe de orda, dusman da. tutan yok seni.
  • yiyenlere afiyet olsun.
  • lan o. çocukları bu adam 18 ay askerlik yaptı.

size mi soracak ne konuda ne yazacağını. askerliğini yapmış, vergi rekortmeni adamın gelmiş .içler vatan sevgisini sorguluyor.

sen kimsin ya..ak!
  • .
  • keşke sosyal medya hesabında yayınlamasaydı ama kızmıyorum, yayınlamasaydı ekşi sözlük kıskançlar timi, eşşeğin götüne sokup çıkarmaya devam ederdi.
    hadi şimdi siktirin gidin ılık götlü yazarlar babında yayınlamıştır.
    buna anca laflarınızla kulp takarsınız, adam parasını bağışladı beyler siz ne yapıyorsunuz?
  • reklam meklam, netice önemli.
hesabın var mı? giriş yap