şükela:  tümü | bugün
  • birkaç gündür adama etmediğiniz iftira kalmadı. vatan sevgisi lafla olmaz.
    tebrikler cem yılmaz. ahanda link ve görsel
    https://www.instagram.com/…hsa/?igshid=k15iqrogmxbn
    https://eksiup.com/p/h7259972gozi
  • birazdan buralar (bkz: bunlar reklam kokan hareketler mayk) diyenlerle dolacak
  • klavyeyi tutan ellerinizi ceplere götürme zamanı demiş.

bir de; 'bana terorist diyenlerin yapacağı yardımları da görelim' yazsa. çift sikip tek sayacakmış.

gerçi zaten öyle demiş ama o angut çomarlar açık açık yazmayınca anlamaz. daha açıklayacı olmalıydın cmylmz.

edit: bir alttaki angut çomar hala açık açık pkk'yı lanetlesin demiş. ben demiştim daha açıklayacı olmalıydın diye :) bu beyinsiz amipler anlamaz abicim.
  • orospuyla işini gördükten sonra komidine para koyar gibi değil, delikanlı gibi çıkıp pkk'yı lanetlesin, tsk'nın operasyonunu desteklesin, ondan sonra adamlık taslasın..
    onun oralarda para her şeyi çözüyor olabilir ama bizim buralarda ihanetin parayla telafi edilebilecek bir bedeli yoktur..

zorunlu edit: adam, operasyona 3 gün boyunca destek vermiyor.. bir sürü tepki alınca da; "operasyona destek veremem, yoksa bizim mahalle ağzıma sıçar, onun yerine parası neyse vereceğim ve bakın şu kadar para bağışlayacağım mehmetçik vakfı'na" dercesine vaziyeti kurtarmaya çalışıyor.. burdaki bazı pkk yandaşları ise şakşaklıyor.. biz yemiyoruz terörist seviciler, siz devam edin..
  • hiç gerek olmayan ayardır.

ülkede milyon tane ünlü var, çomar takımı cem yılmaz’la tarkan’a taktı niye tepki göstermiyorlarmış. sana ne lan? desteklemiyordur. sa na ne? ki desteklese bile sosyal medyadan paylaşmak zorunda değil. herkes sizin gibi klavye delikanlısı olacak ama illa.
  • (bkz: bunlar reklam kokan hareketler mayk)

edit: yukardaki medyuma ithafen yazılmıştır..
  • ulan adam milyon tl bıraktı belki, kalkıp hala yok 3 gün geçti yazıyorlar, yok pkk lanetlemedi diyorlar. lan cebinizden 100 lira koyun masaya deseler, engelli maaşı alıyorum diye ağlarsınız, mal mısınız nesiniz ya.

terör olayları olur auuwww nasıl lanet etmezsin.
    operasyon olur wuuuw nasıl lanet etmezsin
    deprem olur auyyywwww nasıl geçmiş olsun demezsin.
    la bu insanlar senin benim gibi boş insanlar mı? adamın belki böyle bir bağışı açıklama niyeti bile yoktu, yapılan iyiliği illa açıklatmak zorunda bırakıyorsunuz. azıcık edep yahu, azıcık eski insanların görgüsünden nasiplenin.
    vallahi illallah ettim şu sen tepki vermedincilerden, lanet etmedincilerden

cem yılmaz'a mı bağlı lan bu işler, cem yılmaz lanet edince herşey tamam mı? şu adamın çektiği nedir ya, ruh hastalarısınız

edit: engelli maaşından kastım, engelli olmadığı halde o maaşı alan, almak için yanıp tutuşan tiplerdir.
  • siyasetcilerin suriye politikasini, turkiye’nin sadece garibanlari cepheye gonderip parasi olanlari 17 gun tutup salma politikasini sorgulayacaginiza tum bu meselelerle hicbir ilgisi olmayan bi komedi sanatcisini yok onu kinadin mi yok onu destekledin mi diye sikistiranlara karsi bi tepki vermis. ayar lafindan hoslanmiyorum. savasmayi cok seviyorsaniz aha cephe de orda, dusman da. tutan yok seni.
  • arabesk kültürün en boktan yanlarından birkaçı da sürekli dedikodu yapmak; birilerini çekememek ve nispet yapmak... bozkırdayken türklerin böyle dertleri olmadığına eminim. ezik çomarların ve onların medyasının günlerdir adam hakkında demedikleri kalmadı.
  • yiyenlere afiyet olsun.