• kadınlar eurocup finali birinci karşılaşması.

venezia bu sezon eurocup'ta 14 maçın 12'sini kazanmış. iki yenilgisini de türk takımlarından almış (mersin bşb, hatay bşb).
  • galatasarayımızın kutlu şampiyonluğa ulaşmasını sağlayacak ilk maçtır.
  • iki defa karşıyaka - reyer venezia maçı için venedik'e gitmiş birisi olarak, oraya gidecekler için ucuz kalma, yeme, içme tavsiyesi verebilirim.
    venezia erkeklerde ve kadınlarda devamlı türk takımları ile oynuyor. erkeklerde geçen sene 4 defa karşıyaka ile, bu sene 2 defa banvit ile oynadılar.
  • venezia'nin good angels'a karsi da bir yenilgisi olmali yanlis hatirlamiyorsam. ılk macin bizde olmasi kotu olmus gerci duruma gore avantaja cevirebiliriz.

cok daha dengeli ve kaliteli iki eslesmeden cikip geldi galatasaray, sonucta hatay venezia'yi 20'ye yatirdi baskiyi kaldiramayip elendi. bu eslesmeyi gecmemiz lazim, sinan erdem mi olur neresi olur bilmiyorum ama lig finallerindeki cehennemi yaratirsak kaldiramazlar. biz ise avenida'dan sag cikmayi basardik.

cok guzel, anlamli bir kupa olur, bir takim hakeme seyirciye rakibe degil de kendi yoneticilerine ragmen nasil ayakta dururun cevabi olur. bu da bizim ayibimiz olsun :)
  • sinan erdem'de oynanmasi kesinlik kazanmis, biletleri satisa çikiyor, tisort alana bilet bedava. haydi aslanlar, sinan erdem kipkirmizi.
  • s sport'tan canlı yayınlanacak karşılaşma. haydi cimbom!
  • maçı açtım,spiker 2014'te de bir euroleague şampiyonluğu vardı galatasaray'ın dedi.ahahahaah,bu ne eziklik olum,desene finalde fenerbahçe'yi yenip,avrupa şampiyonu oldu diye.eurocup aldığımız sezonda,kimi yendiğimizi ve hangi ülke takımı olduğunu söyledi,arkasına da 2014'te de euroleague aldı dedi,tekrar yazmak istedim,gerçekten ayıp.bırakın bu aşağılık kompleksini,yeter.
  • ılk ceyrekte muazzam savunma yaptik ama cok sinir bozucu 3'lukler yedik, buna ragmen +6 ile bitirdik 10 dk'yi.

boyle devam.
  • galatasaray'ın savunma reboundlarında tel tel döküldüğü karşılaşma
  • allie quigley'in gösterisine sahne olan karşılaşma. maşallah diyoruz.
hesabın var mı? giriş yap