• spor toto süper lig 21. hafta mücadelesi. saat 19.00'da başlayacak olup, başakşehir fatih terim stadı'nda oynanacaktır.

aykut bey başakşehir'e çelme takarak, galatasarayımız'a şampiyonluk yolunda kocaman bir avantaj sağlayacaktır. tıpkı, 2012'de kadıköy'deki şampiyonluk maçında alex'i oynatmadığı gibi.
  • fenerbahçe'nin sakatları iyileşmez ve gençlerbirliği maçının kadrosuna yakın bir kadroyla çıkarsa başakşehir in fenerin içinden geçeceği maç.
  • fener için son şans. fener yenilirse, fark 8 puana yükselir ve herşey biter. beraberlik halinde şansımız az da olsa devam eder. gs büyük ihtimalle önümüzdeki 4-5 haftada puan kaybetmeyecek. farkın açılmaması için başakşehir'i yenmemiz lazım. şampiyon olmak istiyorsak 14 maçın en az 11'ni kazanmak zorundayız. beşiktaş maçında beraberlik olur, ama gs ve başakşehiri mutlaka yenmemiz lazım.
  • sadece maçı oynayan iki takımı değil şampiyonluk yarışındaki tüm takımları ilgilendiren maç.
  • fenerbahçenin kazanamayacağı maç
  • giuliano ne durumda acaba bilen yazarlar yeşillendirebilir mi?
  • fenerbahçe'nin bu maçtaki rakibi kendisidir. yine kendi kalemize bir ikram gol bırakmazsak alırız maçı.
  • tarihi fark geliyor. 6-0 gibi birşey bekliyorum.
  • trabzonspor ve gençlerbirliği maçlarında rakiplere çıkmayan kırmızı kartlar sebebiyle ve puan farkı açılmasın diye bu maç sus payı niyetine fenerbahçe'ye verilecek diye düşünüyorum. maçın hemen başında başakşehir'den mahmut tekdemir'in yaralayıcı hareketten direkt kırmızı kart göreceğini tahmin ediyorum.
  • fener için klasik hale gelen 'büyük maçlarda yenilmez' mantığının tekrar edeceğini sanmadığım maç. bu defans ve kabız 3. bölge ile bşfk karşısında 1 puan bile zor.

bu maçta kaybedilecek puan yada puanlar, aşortmanlı ve babası aziz için tekrar çanların çalmasını sağlayacaktır. takımımın leş futbolu ve bu vizyonla buralara kadar gelmesi bile mucizeydi. arda ve visca adebayor'u bu defans arasından beslerse işimiz daha ilk yarı biter.

fener için nşa:
    mağlubiyet: beklenen (gerçekler acıdır)
    beraberlik: öp başına koy
    galibiyet: ballı lokma tatlısı (gönül bunu ister)
hesabın var mı? giriş yap