• çocukların rızası vardı der geçerler.
    he yavrum he, fetö!
  • sorsanız müslüman ülkeyiz ve çocuk tecavüzlerine izin vermiyoruz.
    ortamlarda öyle söyleriz.

ancak iş çocuklardan çocuk doğurmaya gelince ''küçüğün rızası var'' öyle mi!
    tecavüzün isteği olmaz. küçük çocuklar ise buna rıza gösterecek yaşta değildir.

muhtemelen kadın fetöden tutuklanır. sağlık bakanlığı ve hastane aklanır.
    muhteşem sistem!

birileri idam mı dedi?
  • fötü kumpası diyerek kurtulanlar, bu gaydaya inanan hakimler bir şeyi yanlış yapıyor. insanlar bir süre sonra bu şerefsizler yüzünden şunu diyecek, "fetö bu olayı çıkardıysa iyi şeyler de yapıyor demekki."

fetö'yü aklıyorsunuz haberiniz yok.
  • tek bir savunmanın gücüne bakın:

"alınan savunmaların ardından ara kararını açıklayan mahkeme sanıkların savunmalarının alınmış olması gerekçesiyle haklarındaki adli kontrol tedbirini kaldırdı. mahkeme ayrıca sanıkların duruşmalara katılma zorunluluğunu da kaldırdı. öte yandan mahkemede tanık olarak dinlenmek üzere çağırılan ancak duruşmaya gelmeyen, ihbarı yapan sosyal hizmetler uzmanı iclal nergis hakkında da zorla getirilme kararı çıkarıldı"

savunmada ne demişler de böyle etkili olmuş derseniz, her davada fütursuzca kullanılabilir bir kurtarma cümlesi,"bu bir fetö kumpası!" demişler.
  • şimdi haberim olan elim hadise.

böyle bir ülkede yaşıyor olmaktan hergün utaç duymaya başlıyorum. sanık kendisini "fetö kumpası" diyerek savunuyor, yurt dışı yasakları kalkıyor ardından olayı ortaya çıkaran uzman hakkında zorla getirme kararı çıkarılıyor. kaynak
  • eskiden insanlar seytana uydum derdi simdi seytan emekli oldu moda feto oldu.
    bu olay gercek degilse feto kumpasi dersin de olay gercekse fetoyla ne alakasi var 115 cocuk diyor o.c
  • böyle şerefsizler için fetö adeta çıkış kapısı oldu. ulan sen kimsin ki sana kumpas kuracaklar? özgüvene bak kendini bir bok sanmaya bak.

nasıl bir ülkeyiz biz? nasıl insanlar yaşıyor bu ülkede? eskiden ben bu topluma çocuk doğurmam diyenlere he he diyordum şimdi kendim dahi korkuyorum. kafayı yer insan paranoyak olur çocuğu olsa. ne yapılsa da çözüm olsa ben bilmiyorum artık ama çözümün idam olmayacağını söyleyebilirim.
  • yani etrafımızda istismara sahit olursak ihbar etmemeliyiz mi demek aynı zamanda. vay arkadas vay
  • o değil de götü sıkışan "fötö yaptırdı" diye savunma yapıyor. ulan anten fetönün işi gücü yok sana kumpas mı kuracak? basbayağı skandalın altına imza imza atmışsın işte dangalak.
hesabın var mı? giriş yap