• --- spoiler ---
    erdoğan, 3. dünya savaşı çıkartıp, türkiye’yi bataklığa batırıp, yurtdışına kaçırmayı tamamladığı paralarıyla kaçacak. engel olunmalıdır.
    --- spoiler ---

bu ne la? tamam erdogan biseyler cikarmaya calisiyor ama 3. dunya savasi? niye ki?
  • motivasyonunu anlayamadığım ifşadır. yayınlanan belge muhtemelen bir şüpheli listesi. yani suçluluğu kanıtlanmamış insanların bulunduğu bir liste. böyle şeylerin gizli olmasının bir sebebi var. bu listeye yanlış istihbarat sonucu giren birisi varsa ve bu twiti görüp o kişiyi(ya da benzeyen birisini) görüp kafasına sıkarsa, ya da heyecanlanıp saçma başka bir şey yapmak suretiyle zarara sebep olursa faruk bey acaba bunun sorumluluğunu alacak mı? bombacıları açıklıyorsa o ayrı. sahip olunan istihbaratın değerlendirilmemiş olduğunu kanıtlar. ama alelade bir listeyse yazık.
  • ayşenur inci'nin fotoğrafı ösym'den alınmış.

üniversiteye kayıt olan tüm öğrencilerin bilgilerinin mit'le emniyete gittiğini biliyorduk zaten de, kaç yaşına gelmiş kızın başka fotosunu bulamamışlar ösym'den gelen fotoyu dağıtmışlar.
  • akıllıca olmayan harekettir. teröristi özelliklide canlı bomba olan kişiyi deşifre etmek sokaktaki vatandaşı tehlikeye atmaktır. işin ilginci bu adam canada'dan bu belgeye nasıl erişim sağlayabiliyor tam bir muammadır. insan idarecileri ve sorumluluk sahibi insanları sorgulamadan edemiyor.
  • --- spoiler ---

"hikaye, komplo teorisi yazmıyorum, acı gerçekler bunlar. yüzleşmelisiniz, travmaya yol açanları çukurlarına gömelim. bu video da sadakat timleriyle, aduket timleri var."

---- spoiler ----

paylaşılan fotoğraf ve jandarma istihbarat belgesinin gerçekçi, fakat diğer kısımların çok komik olduğunu düşünüyorum. özellikle aduket timleri beni benden aldı. yazacağın komplo teorisini s.keyim dedirten olaydır.
  • bir kısmının ismi 10 ağustos 2015 tarihli tolga şardan'ın milliyet'teki köşe yazısında da bulunan isimler.
  • lisedeki herkesi tanıyan hafif kilolu merve'nin de içinde yer aldığı liste
  • burada daha onceden de aciklanan bircok isim var. bu resimlerin bazilari suruç katliamından sonra da basina verilmisti.
  • resmen mad max olayını yaşadığımızın delili. kazara hayattayız amk.
  • bu orospu çocuklarının resimleri tıpkı amerikada yapıldığı gibi her yere asılmalı ve başlarına ödüller konulmalı ki götleri korksun insan içine çıkamasınlar.
hesabın var mı? giriş yap