şükela:  tümü | bugün
  • ek2: sezgin tanrıkulu da araptı sanırım ve de ak parti genel başkan yardımcısı.

(bkz: 12 ekim 2019 sezgin tanrıkulu açıklaması)

terörle mücadeleye işgal demişler. arap hükümetlerindeki ihanet duyurusu.

ek: ben birine cevap yazınca anında, forum tandansı 'suçu' ile çaylak edildiğim için genel konuşacağım. ıq'sü 61 ve üstü olanların göreceği gibi entry'de hükümetler vurgulanıyor. sevgili arap kardeşlerimiz değil onlar bizim canımız ciğerimiz.

o değil de araplara ağız dolusu söven ok troll sürüsünün; harekata karşı çıkan kadıköy solcularına, barolara, disk'e, tmmob'a, komünistlere, siyasal atatürkçülere kuyruk sallanmasına şaşan var mı? gülüş efekti.

--- spoiler ---

arap birliği genel sekreteri aboul gheit, türkiye'nin barış pınarı harekatı için "işgal ve suriye'nin egemenliğinin ihalidir" ifadelerini kullandı. mısır dışişleri bakanı, uluslararası topluma müdahale çağrısı yaptı.
    --- spoiler ---

https://odatv.com/…irtimizdan-vurdu-12101923_m.html
  • (bkz: tamam)

siktir et onları sen nasılsın?

edit akbayram: başlık ilk açıldığında yalnızca "işgal demişler" yazıyordu. bi' an arkadaşım whatsapp'tan yazdı sandım. sözlükmüş.

(bkz: amına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)

sonra ortamlarda "arap sevmiyorum ben" deyince kızıyorlar. burdan onlara sesleniyorum. arap demek müslüman demek değildir be amına koduğum. arapça yazan her şey de kur'an-ı kerim değildir. küçük beyinlerinize yerleştirin şunu. bi' arkadaşı sigara sarmak için çarşaf almaya göndermiştik. arayıp "bunun üstünde kuranca yazıyo olum" demişti. neyse konumuzla alakası yok.

araplar yine ihanet peşinde. karşılığını da misliyle bulurlar. kimse canını sıkmasın.
  • arabın 100 sene önce olduğu gibi yine bizi satmasıdır. o gün ingiliz köpeği olmuşlardı, bugün amerikan. değişen bir şey yok.
  • arap götü yapan bir tayfa var ya işte onlar çok üzülmüşlerdir. arap tayfası hep böyle arkanı dönmeye gelmez.
  • çok da ziklememek gerekir soysuzları. iç şarabı sik arabı deyip geçerim
  • hahahahaa.
    başlığı açanı herkes tanır. kendisi bir aktrolldür.
    yani daha düne kadar filistin diye ağlayıp, gazze diye zırlayan, ümmet diye vızıldayanlardan biri idi.
    şimdi arap birliği ihaneti diyor.
    ve aynı kitle; biz arapları sevmiyoruz diye islam düşmanı ilan etmişlerdi bizi.*

ümmet dediniz. filistin için camilerde salalar okuttunuz.
    araplar yatırım yapacak dediniz. her şeyi bir bir araplara sattınız.
    bir arap geberdi diye bayrakları yarıya çektiniz.
    ya dur dur. ben bu sahneyi hatırlıyorum.
    yine mi kandırıldın be cumhurcuğum.

(bkz: içecen şarabı sikecen arabı)
  • ihanet 100 sene önce oldu şimdi niye şaşırıyorsunuz.
  • aralarındaki derin para ilişkilerini sarsmayacak ihanettir. vatan başka, ticaret başka.
  • ihanet dost bilinen birinden gelene denir. şükür ki ortadoğuluları dost bilmediğimiz için bizim için ihanet değil malumun ilamıdır sadece. yüzyıllardır ortadoğu çöllerinin hayalini kurup araplar için yapmadıkları kalmayan ve hala bu yaşananlara şaşıranlar düşünsün.

bu arada ortadoğulular dost değil de kim dost diye soracak olursanız da size o meşhur sözü hatırlatmak isterim "devletler arasında dostluk değil ortak çıkarlar vardır"
  • (bkz: arap sen aciklama yapma, bokunu cikariyorsun)

kim bilir kacinci defa arap kopeklerine dayali siyaset yapilamayacagi, bunlarin ihanet ve kalleslik icin firsat kolladigi ortaya cikmistir.

biz bunu defalarca anlatmaya calisirken bir tayfa gelip burada arap gotu yaliyordu. daha devam edin siz arap adetlerini dinin bir parcasi gibi satmaya.