• yardimsever, naif, sicakkanli yazar.
  • ismail abi'dir.

ismail abiiiii!!!!
  • iyi ve yardımsever insan. hele ki konu çocuklar olunca... eksik olmasın.
  • güçlerimizi birleştirince insan sarraflığı konusunda on kaplan gücüne ulaştığımız badim. valla falcı dükkanı mı açsak, beraber yaşam koçu mu olsak, bilemedim, bu potansiyel ziyan olmasın*
  • bana armağan ettiği şarkıya şu şarkıyla karşılık vermek istediğim*, kendisi uzaklarda olsa da kalbimin her zaman en yakınlarında olan canım kardeşim.
  • kendisi benim ilahi adalete inanma sebebim. gördüm gördüm de bu kadar net ilahi adalet tecellisi görmedim. bayağı tertemiz ilahi adalet demonstration'ı izledim ve izlemeye devam ediyorum, sayesinde inancım pekişti valla.
  • degerini ayni okuldayken bilemediğim, bana zaman zaman en saglam elestirileri yapip ayni zamanda en dogru yollari göstermeye calismis insan. yaninda daha cok kalsaydim bir nebze insan sarrafligindan feyz alabilirdim. zamaninda onu dinleseydim belki cok baska bir yola girmis cok baska bir dünyada olurdum, olmadi. ici disi bir sozunun canlanmis hali.
    takip ettigim birkac badimden biri.
    seviyoruz kendisini ama onu ne denli aslinda sevip onemsedigimin o kadar da haberi yok. yolu acik olsun guzel arkadasim, ziyaretine gelmeye de sira gelecek bir kafam yerine gelsin. *
  • sözlükten komple gittiğimi sanip hakkimda yazilmis en hisli entryyi de silmis yazarimiz. iste aradigim ruh, madem gidiyorsun arkandaki her seyi silip öyle gitmek gerekir! mantigi.
    gercekten temelli gittigim gun de tek tek yazarlardan nickaltimi supurmelerini rica edecegim öyle senin hatrina guzel yazar.

pek cok uzaktaki dostum, yanimda olsa beni silkeleme kapasitesine sahip ender insanlardan. bir, ya da birkac tik yakınındaki bir arkadasimin birebir ama baska bir versiyonu, hem konuşma sekli hem düşünceler olarak. seviyoruz seni.
  • ülkenin yetiştirdiği ama muhafaza etmeyi beceremediği, benimse sahip olmakla gurur duyduğum tek dahi arkadaşım. sahip olduğu vasıfları burdan yazıp yanaklarını kızartmak istemem ama sevincimi ahali de görmeli, bu arkadaşla gurur duymalıyız.
    bu memleketin sahip çıkmayı beceremediği bu akıl, bir nasa projesine dahil edildi.. zekasına, bakışına, hayatıma dokunuşuna hayran olduğum.. yolu açık, şansı bol olsun.. bi de dolar düşsün ny'ye geleyim.. onu kaybeden ülke utansın..
    caydım.. onu kaybeden herkes utansın, hava sahası dahil..
  • hayata tutunma konusunda upgrade edilmek istedigim tek insan. zamaninda daha dolu dolu dönemler gecirseydik dedigim ama mutlaka yolumuzun kesisecegini de bildigim kisi. kitalar otesinden yol yön göstermeye calisip, zaman ayiran sabaha kadar kafa sisirsem dinleyeceğini bildigim ama benden bi nane olmayacagini düşündüğüm icin de ona kiyamadigim.
    bugun evet desem, oralarda bana doktora programini beraber arastirabilecegim, tek istediği benim mutlu olmam olduğunu dusundudum az insanlardan. bir de ici disi cok bir, oyle böyle değil. iliskilerde aradigim gerçek samimiyet, fedakarlik ve acik sozlulugun vücut bulmuş hali. çevredeki olanca kasinti, içten pazarlikli insanlarin aksine , adeta acik sozluluk durustlukte insanligin dibidir 123456789hi.
    * *
    ben belki ona ogut veremem, kelin ilaci olsa ama, daha ne kadar yolu kaldigina değil, neler basardigina baksa, zaten bu girdigi loop’a sonunda bir end satiri ekleyecek bir statement olur.
hesabın var mı? giriş yap