• özet: ters yöne girip ceza yemiş.
  • ters yöne girip ceza yediği için ağlayan çomar hikayesi.
    okuyup vakit kaybetmeyin.
  • ibb görüntüleri keyfine göre vermez. emniyet ister, herkes de afedersiniz seve seve görüntüleri verir.

siz ne değişik insanlarsınız lan. hadi git de erkenden öde o cezayı. 15 gün indirim var.
  • ters yöne girme rezaleti.
  • yukarıdaki giriden bağımsız olarak söylüyorum, ters yön konusunda hep söylerim. mahalle arasıymış değilmiş fark etmeksizin, istisnasız tüm ters yön girişlere kapan koyacaksın. yok evim az ileride, yok burada yaşıyorum her gün bu yolu kullanıyorum, yok mahalle arasında tek yön mü olurmuş bilmem ne.

evimin sokağına girmek için her allahın günü bir arka sokaktan dolaşıyorum. her defasında da tersten gelen bir denyo ile karşılaşıyorum. ters geliyorsun dediğimde de dayılanıyor bir de kimisi. bu kapan olayı şart oldu artık. lastiklerine güvenen tersten girmeye devam etsin.
  • bir de bunlar çıktı. burası benim mahallem, benim sokağım diye kural tanıma ondan sonra ceza yiyince vay efendim görüntüleri kim verdi.

tanım: kanunların uygulanmasını rezalet diye adlandıran bir yazarın serzenişi.
    rezalet puanı: 0/10

ha bir de uçalım mı falan denmiş. evinin sokağında semt pazarı varsa o günlerde arabanı başka sokağa park edip 2 adım yürüyüver bir zahmet.
  • ben hergün ters yöne girmemek içim kaç sokak dolanıyorum. sonra karşıma tersten araba geliyor can güvenliğimi riske edip karşımdaki çomarın geri gitmesi için uğraşıyorum. herkes kurallara uyacak. tebrik ederim ibb . bu sokak içlerinde ki kontroller daha da sıklaştırılmalı.
  • o kadar yıldır şoförsün ama ters yöne girmenin yasak olduğunu bilmiyorsun. neyse ki, bir dahakinde öğrenirsin umarım.
  • ibb'nin konu ile alakası ne onu anlayamadım. ibb'nin cebine giren çıkan mı var?

adamlar vermiyoruz kameraları mı desinler?
  • ters yöne girersen cezayı yersin kendince prim kasmaya çalışma
127 entry daha
hesabın var mı? giriş yap