• az önce maruz kaldığım rezalettir.

90'lar türkçe pop gecesi dj denden için tek kişilik bilet aldım. bileti aldıktan 1 saat sonra mekana gittim.

biletimi göstereceken güvenlik görevlisi sordu:
    +tek başına mısınız?
    -evet dedim.

tek kişi alamıyoruz şuan dedi, yanınızda kadın olmadan giriş yapmanız yasak dedi. bende daha önce buraya bir kaç defa daha geldiğimi belirttip , herhangi bir sorun yaşamadığımı söyledim. neden şimdi böyle birşey yapıyorsunuz deyince susup cevap vermediler.

kapıda yaklaşık 5 güvenlik görevlisi vardı,
    hepsinin yüzüne kendinizden utanmanız lazım ve şuan yaptığınız şey hiç mantıklı gelmiyor bana.
    .
    .
    .

daha sonra gelirseniz belki içeri alırız ya da bilet iadesi yapalım dediler.

son olarak bana söyledikleri şey :
    bu uygulamaya yeni geçildi, bütün mekanlarda geçerli artık deyip durdular.

arkama bakmadan paramı alıp çıktım.

yazıklar olsun.
    yazıklar olsun.
    yazıklar olsun if hall performans beşiktaş
  • damsız almamışlar, dayak yok asagılama yok bilet iadesi onermisler. zihniyet acısından sakincalı olabilir ve önceden belirtilmesi lazımdı ama bu tarz durumlarda neler neler yapildigını duydugumuz icin gecmis olsun ucuz atlatmışsınız diyerek uğurluyoruz...
  • olmayan rezalettir ve puanım 1/10.

beşiktaş if performans hall'de tek başına çok fazla etkinliğe gittim. herhangi bir sorun yaşamadım. en yakın olanı ise dün gerçekleşen ümit besen & pamela konseriydi. kapıdan girerken tek misiniz diye sordular, evet dedim ve buyurun geçebilirsiniz dediler. bilet dahi almamıştım, girişte aldım ve girdim içeriye. keyiflice 3 saat geçirdim.

bir de bu tarz olaylara rezalet başlığı açmayın artık. yok x mekana almadılar falan filan. biletix bilgilendirmesini vermiş, bilet iadesi yapılabilir takdir mekanındır diye.

başlığı gören de gerçekten rezalet sanacak...
  • üstteki yazara göre sıkıntı yok.

kapıdaki barzo adamlar keyfi davrandığı için ve yanında kadın olmadan içeri alamam demesi yeterince rezalettir.
  • bir kaç kez damsız gittim. sıkıntı olmadı güzel mekan. damsız alınmamana üzüldüm ama böyle işlerde bir tutarlılık yok haftaya git alırlar
hesabın var mı? giriş yap