• euro 2016 mücadelesi
    başlangıç saati 22:00

heyecanla beklediğim maçlardan birisi...
  • belcika milli takımına neden bu kadar övgüler düzüldügünü anlamadım. ben mi birsey kacırıyorum samimiyetimle soruyorum? hani öyleyse yesillendirin.

tamam cok pahalı oyuncuları olabilir ama futbol takım isidir, hatta milli takımlar bazında ekol isidir biraz da. eleme gruplarında andorrayı kıbrısı israili yendi diye degil belcika'ya herhalde bu övgüler?

italya lan bu, sapkadan tavsan cıkarmayı cok sever., tam turnuva takımıdır. bekleyip görelim yani.
  • (bkz: forza italia)
    aradaki yaş farkına dikkat çekerim en geç ve en yaşlı kadroların maçı olacak italyanların sertliğine belçika bebelerinin fazla dayanamayacağını düşünüyorum.
  • ne var ne yok yatırcam belçikaya
  • italya benim için her zaman favoridir. 2012'de kimse bir şey anlamadan bir anda finale geldiler.

2006'da şike skandalı yaşadıkları dönem dünya kupası kazandılar.
  • bu akşam saat 22:00'de başlayacak. grup maçlarında ilk haftanın öne çıkan maçı.

bir tarafta belki de tarihinde en düşük beklentiyle başlayacağı turnuvaya gelen italya, diğer tarafta ise tarihindeki en yüksek beklenti ile turnuvaya başlayacak olan belçika.

belçika'nın balon muyum, değil miyim, soru işaretine cevabı. italya'nın ise hafife almayın biz daha ölmedik mesajını verebilecekleri bir maç.
  • bu maca verilen iddaa oranlari, daha onceden toplamda 46 adet maca verilmis ve ortaya su istatistikler cikmis:

ev sahibi (tarafi) galibiyeti: %37
    beraberlik: %17
    konuk (tarafi) galibiyeti: %46

karsilikli gol var: %56.5
    karsilikli gol yok: %43.5

2.5 alt: %43.5
    2.5 ust: %56.5

toplam gol
    2-3 gol: %41.5
    4-6 gol: %30.5
    0-1 gol: %26
    7+: %2

iy/ms oranlari
    2/2: %28
    1/1: %24
    0/0: %13
    0/2: %13
    0/1: %9
    1/2: %4
    ...

bol sans gencolar.
  • duygusal bir insan olarak italya'nın kazanmasını istiyorum realist yanım ise belçika'nın kazacağını söylüyor
  • iddaa'da +7 oynayıp günaha gireceğim maç.
  • 1'den 0 biter.
hesabın var mı? giriş yap