• sandefjord ekonomisine yaptığı katkılardan ötürü taksiciler tarafından itfaiye müdürlüğü karşısında bulunan döner kavşağa heykelinin dikilme kararının alındığı yazar. rivayete göre heykelin etrafına laleler dikilebilirmiş.

ayrıca stayin alive dinlerken denk geldiğim entry. yazar kişi edit çakıp entry'nin stayin’ alive dinlenirken okunmasını sağlarsa serinliği bir kat daha artıyor.
  • durumu olmayıp okuyamayanlar için özet: adam istanbul-san francisco uçak bileti fiyatına, çankırı-nevşehir muadili yerler arası taksiyle yolculuk yapmış. rezalet falan yok; kerizlik var, zenginlik var.
  • 3000 kronluk yolu 6000 krona götürmek göt ister. somalili taksicinin işidir.
  • "istanbul taksicilerinin kıymetini bilin" den sonrasını okumadım.

sarhoş müşterisine tecavüz eden taksicinin mi kıymetini bilelim !? lhaber1 haber2 haber3 haber4
  • ben size ne diyeyim bilemedim ki patron!
    yazının sonun şirketimizi afişe edeceksiniz diye tüm ofis çalışanları olarak tedirgin olduk, kaldı ki biz sizleri her cemiyette “şöyle bonkör, böyle cömert patron” diye lanse ederiz. abes kaçtı bu $750 beyanınız. şuan aldığımız kararla bu hafta ek mesai ücretimizden feragat ediyoruz, güzel uykunuz kaçmasın dileğimizle
    regards,
    en gözde çaycınız
    hüseyin
  • seni çılgın zengin serseri
  • taksicide de hata var. parayı aldıktan sonra sana norveçli balıkçıların elleri için kullandığı nemlendirici kremi verseydi daha rahat hazmederdin.
  • iki saat mesafeyi gideceğini bilip taksiye bindin de sonra ücrete ne ağladın ki o kadar anlamadım.
    o kadar parayı verdin de uberyok mu orda daha konforlu giderdin:)
    ayrıca istanbul taksicileri şark kurnazı sana denk gelen dayı türünün son örneği:)
  • oslo'da havaalanından şehir merkezine, yani şehrin tam göbeğindeki central station'a oradan da her yere ulaşan şahane,düzenli, sistemli ve rahat bir tren sistemi olmasına rağmen, dünyanın en pahalı ülkelerinden bir tanesinde 2 saatlik bir mesafeyi taksi ile aşmayı tercih eden bir problemlinin "rezalet" olarak nitelediği olay.
  • ziyaaaaa ziyaaaaa*
hesabın var mı? giriş yap