• herkes birbirini maaşlı troll olmakla suçluyor. ve evet ilk kez hepsi birden haklı.
  • sevim koş, troller birbirine girdi.

ortama bak. maaşlı maaşsız kavgası yapılıyor.*

edit: hızlıca göz gezdirdim, şöyle bir şey dikkatimi çekti;
    ahmet hamdi çamlı'yı savunanlar normal kendi resmini kullanan ve takipçisi az olan hesaplar. troll denmesine kızanlar ise hep başkasına ait fotoları veya duvar kağıdını profil resmi yapmış ve 10k üzeri takipçisi olan hesaplar.
  • dava dava dedikleri zaten kendi yaptıkları yıkılmasın koltuğumuz altımızdan kaymasın davası başka bir olay yok, burada herkes bir taraf olmak zorunda kalacak olsun ben cips aldım cümbüşü seyredeyim.
  • garip hadise. daha garibi ise twitterda milyon tane recep tayyip erdoğan profil fotoğraflı, recep tayyip erdoğan kapak fotoğraflı, recep tayyip erdoğan içeren biolu insan olması. bu insanların kişiliği yok. bu insanlar birey değil. bunlar robot. bir insan nasıl böyle bir fanatizme sahip olabilir? kendisi yok, sadece tayyip erdoğan'a kul köle olmak için var. bıktım bu milletten yemin ediyorum.
  • tüm kavganın ana teması: "millete laf vermemek."

ortada yanlışlar, rezillikler yumağı var. hala "nasıl böyle bir partiye oy verebilirim?" derdinde değiller. "ne olur susun millete laf veriyorsunuz." derdindeler. kol kırılsın, yen içinde kalsın yani. dertleri bu.

"malum şahsın şoförü olmaktan başka hiçbir vasfı olmayan hatta konuşmayı, yazmayı bile bilmeyen biri nasıl oy verdiğim partinin vekili olabilir?" demiyorlar mesela. adam ortaya "troll" diye laf attı, altında tüm troller "biz troll değiliz." diye ağlamaya gelmiş adsdsjfakfafhjavfhjas

yiyin birbirinizi, zerre umurum olmaz da malum partiye gerçekten dini hassasiyeti nedeniyle, cehaleti ve propaganda medya ile kolay manipule edilebilirliği nedeniyle oy verip yiyecek ekmeği olmayanlar, bu partiden "troll" sıfatı ile nemalanları "dava" diye koruyor ya. içim yanıyor. evde çoluğun çocuğun aç ama sana "dava" dedirtip dünyada cennet hayatı yaşıyorlar.

ha benim cahil kardeşim. "dava tabi. "chp, ip, pkk, fetö, abd, mp3, rar, avi, jpg..." değil mi?
  • soylu’nun trolleri yeliz’i liyakatsiz bir şekilde oraya gelmiş olmakla suçlarken onu oraya getirene tapıyorlar
    zeka seviyesi o kadar düşük bir kavga ki en son sevda demirel’in ne dedin sen kavgasında bu kadar eğlenmiştim
  • akp’nin yönetilmesi ve bir arada tutulması gittikçe zorlaşıyor.

istanbul, ankara, mersin, adana gibi bir çok büyük şehir kaybedilmiş, eski cumhurbaşkanları, dış işleri bakanı ve başbakanları, ekonomi bakanları çok sert eleştirlerle ayrılıp ayrı siyasi partiler kurmuş.

şimdi de taban twitter üzerinden bir birlerini öyle şeylerle suçluyor ki muhalifim ben diyen bu kadar ileri gitmez.
  • s. soylu'ya bağlı troller ile h. kaplan'a bağlı trollerin kapışmasıdır.
    şaşacak bir şey yok.
  • benim dikkat ettiğim farklı bir nokta var. yorum atanlardan bir kısmının profilini inceledim. hepsimi aynı olur. aynı yerden çıkmış profil fotoğrafları. hiçbirinin siyaset ve rte dışında paylaşımı yok. binlerce kişiyi takip ediyorlar. binlerce kişide onları takip ediyor. hiçmi ilgi alanınız yok. ne bileyim sosyal bir olay olur. hayvan olur, uzay, bilim olur. ama yok. varsa yoksa siyaset.

milletvekili maaşlı bir sahte hesap ordusundan bahsediyor. bunun finansmanı kim yada kimler? bütçe nereden sağlanıyor? hangi amaçlara hizmet ediyorlar? internet çağında yaşıyoruz ve sosyal medyadan gündem belirlerleniyor. o zaman bu trol hesap ordusunun arkasındakiler istese halkı bugün sokağa döker. dalga geçiyoruz ama bu durum çok tehlikeli. vatanını, milletini seven bir savcı varsa hemen bu işin peşine düşmeli. ortada bir milletvekilinin söylemi var.
  • aktrollerin tek merkezden değil, farklı merkezlerden yönetildiğini, içlerinde bazılarının dava adı altında kandırılarak para almadıklarını gösteren olaylar silsilesi.

bu bana direkt fetö yapılanmasını hatırlatıyor. bir kısım abiler,ablalar kerizleri aktroll olarak toplamış kendi direktiflerini merkezden geldi diyerek dava adı altında yediriyor.

para almadan bu işi yapan keriz dava aktrolleri, dava nedir diye sorgulamış mı acaba hiç? dava dediğin zaten para, rant. akpnin kuruluş amacı bu. dava dava diye ölüyor gerizekalı. para almayana plaket vereceklermiş davamızı savundu yiğidim diye *
hesabın var mı? giriş yap