• okurken kalp krizi geçiriyordum.
    (bkz: dahi anlamına gelen de)
  • ulan millet hala akıllanmadı ha. sırf tasarımından ötürü alıyorlar hala şu arabayı. euro ncap'dan 4 yıldız aldı, sonradan ne hikmetse 5 yıldıza çıkardılar, c sütunları yamuldu, millet durmadı aldı. alın alın, deveye diken...
  • harbiden rezalet puanı 10/10. bu kadar yüzsülik ve aymazlık ancak bu ülkede görülür. eski bir honda kullanıcı olarak hiçbir zaman servisi güven vermeyen bir markadır honda maalesef.
  • dpf nasıl 15 bin lira olabilir? alfa romeo ve fiatlara 10 bin liraya 1.4 t-jet sandık motor satıyor servisler. hatta geçen sene kampanya vardı 1.4 t-jet sıfır sandık motoru 8 bin liraya sattılar.

rezalet değil bence daniskası. millet şu ucube arabaya ne meraklıymış. parçası da ucubeymiş.
  • rezalet gibi rezalettin , 10/10. takipçisiyim.
  • okurken icimi bayiltan rezalet gibi rezalet. o kadar emek vermissin, gidip sifir araba almissin, ciddi bir para ödemissin, milletin sagda solda sorunsuz diye öve öve bitiremedigi japon marka araba almissin, sonuca bak. gercekten benim burada icim sıkıldı, allah arac sahibine sabir versin.

bu arada dpf * arizalari genelde garanti kapsamina girmiyor. sacma ama öyle. özellikle vag grubunda cok sık rastlanan bir ariza bu. catlak oluyor mu bilmiyorum ama kendi aracim seat leon'da da dpf arizasindan cok cekmistim. sonra dpf'yi yazilimdan devre disi biraktirip kurtuldum. umarim mücadeleniz sonuna kadar devam eder ve sonunda kazanan siz olursunuz, cok gecmis olsun.
  • acaba honda genel merkezi honda türkiye'nin bu tutumlarından haberi var mı? çok enteresan gerçekten.
  • honda'yı gitgide gözden düşüren rezalet gibi rezalet. kasasını çok beğeniyordum ve ciddi ciddi alma planım vardı. ama şimdi.. önce kendi kendine göçen kaporta, sonra da kendi kendine bozulan dpf.. bilemiyorum altan.. bilemiyorum..
  • böyle durumlarda honda genel merkez'e kallavi bir mail ile servislerden çıkan sıkıntı olmadığına dair belgeleri ibraz etmek en net çözüm olacaktır diye düşünüyorum. tabi ki hukuki süreç de olmalı. insanlar binlerce lira verip güvenip araba alıyorsa bu sorunları çözmek zorundasınız. en kısa zamanda çözülmesi dileğiyle...
  • istanbul özeline konuşacak olursam anadolu yakasında çoğu honda yetkili servisine gittim ve memnun kalmamıştım. hatta bir de ayışığına gideyim demiştim fırsat olmamıştı aylar önce, şanslıymışım. bu arada yetkili servise gitmeme kararı aldım en son bakımdan sonra , sokarlar garanti kapsamına. bir boku garantiye sokmuyorlar zaten honda özelinde konuşmak için demiyorum bunu , hepsi aynı bok. bir daha 1600 tl'ye yağ - su değiştirecek kadar çıldırmadım.
hesabın var mı? giriş yap