4882 entry daha
  • türkün geleceğini değiştirecek seçimdir.

bu seçim için biraz babamdan bahsetmek istiyorum.

ben üniversiteye geldiğinde milliyetçi , ilk oyunu mhp'ye vermiş bir abinizim . yaş 40 oldu.

babam sayesinde , onun yönlendirmesiyle ilk oyumu mhp'ye vermiştim . sonra çok okudum ve bu ideolojinin bana uymadığını idrak ettim . babam ise ben üniversiteye başladığımda oğlum ben sol partiye oy vermem derdi .

o da çok okudu emekli olduktan sonra .

emekli olunca 5 vakit namaza başladı , ama inanılmaz matrak adamdır .

şimdi durumu ne anlatayım .

5 vakit namaz kalıyor , ama camide değil , cumaya bile gitmiyor . çünkü cami hocası vaazlarda siyaset yaptığı için suratına tükürdü !

ben yazlığa gidince benle rakı içiyor .

inanılmaz bir atatürk hayranı , her milli bayramda dedemin yüce atamızla savaşarak kazandığı istiklal madalyasını takıp dışarı çıkıyor . evin her tarafı atatürk fotoğrafları , yazlığın bahçesi atatürk fotoğrafları , hatta tutumlu denebilecek bir adam olan babam , ciddi bir para harcayıp evin duvarına atamızın silüetini yaptırdı .

evin bir köşesinde yığılmış sözcü gazetelerini “ne yapacaksın baba bunları” diye sorduğumda , seçim zamanı çıkartıcam diyor , baba sen aday değilsin diyorum . (swh)

arkadaşlar insanlar atatürkçü diye chp'li olmuyor , milliyetçi diye mhp'li olmuyor , müslüman diye akp'li olmuyor .

sol partiye oy vermem diyen adam , chp'ye oy versin diye insanları ikna etmeye çalışıyor kendince 15 yıldır .

biz zekası olan insanlarız , doğru olana oy vermeliyiz . desteklediğiniz partiyi takım tutar gibi tutmayın .

oyunuzu pazar günü , doğru olana , kadınlarımızı aşağılamayacak olana , yüce türk milletini daha da yukarı taşıyacak olana verin .

eyyorlamam bu kadar .
  • maraş sana hakkımı helal etmiyorum !

senin için ağladım ama sen benim geleceğimi yıktın .

yazıklar olsun. !!!
2480 entry daha
hesabın var mı? giriş yap