• kendileri eşimdir. böylesi güzel bir kadınla yoldaşlık yaptığım için gururluyum.

tanım 1: tanrı’nın yarattığı cinsten olmayan kadın.
    tanım 2: kendi imparatorluğunu ilan eden ordu mensubudur.
  • ınsanın haytında dogru kişi varsa takvim yaprakları hep 14 subat dıyecem ama klişe gelecek ama gercektende öyle ama gercekten tek önemsediğim suan aksama eşimin işinden saatinde cıkması ve eve gelip evimizde rakımızı yudumlamak
  • senelerce hakkaten hiç önemsemedim. gereksiz buldum. hediye alınması gerekliliği vs saçma da geldi. ama bu sene bişi oldu. tamam dayatmalar her koşulda can sıkıcı ama bu sene değişik bi şey yapasım var. süslenesim püslenesim, kocama hediye alasım var. galiba çoluk çocuk olunca, o koşuşturmaya girince bazen sevgili olma hali geri planda kalıyo biraz. onun da etkisi olabilir.
  • acilen beni bulması ve mutlu olmamız gereken kadındır. zira biz birgün değil hergün sevgili olup mutlu olacağızdır.
  • doğum günleri ve yıl dönümü varken hiiiç önemsemediğim gündür.
  • vay arkadaş bu işin kadını,erkeği yok yahu.bu kadar olay yapmanıza gerek yok...herşeyin pazarlama üzerine kurulduğu bir dünya...nasıl çıkış bulduğunu,neden 14 şubat’ın sevgililer günü olarak kabul edildiğini sorgulayıp araştırın...o zamanki şartlarla uygulanmış...kapitalist dünyada bunu sükse edip kullanmayı çok güzel başarıyor.sizler de bir piyon olarak bu oyunun içindesiniz...bugün de zaten kendini değerli ve önemli bulan kadının ve erkeğin değer verme biçimlerini de,yargılarını da sorgularım...
  • o çiçekleri görünce, taze ot bulmuş inek gibi içi kıpır kıpır olmayan kadın yoktur. sadece önemsemiyorum numarası yapan kadın vardır.
  • doğum günü hariç diğer günleri önemsemiyorum.
    14 şubat - anneler günü kesinlikle kapitalist sistem ürünü diye düşünüyorum.
    bu sene de maşallah bir sürü reklam yaptılar, gözümüze gözümüze soktular.
    en beğendiğim reklam ise hopi'nin "şubat ayı ayıların ayı" :)
  • görüş mörüş hepsi yalan. bir gün size aniden neden 14 şubat'ı kutlamiyoruz diye trip atacak, size günü mahvedecek kadındır. sadece yakinindaki sosyal acidan ona denk bir kadının, 14 şubat kutlamasına bakar.
  • sosyologtur
hesabın var mı? giriş yap