• an itibariyle göztepe civarlarında havalarında ısınmasıyla dayanılmayacak seviyeye gelmiştir. camlar açık oturulmuyor ve hayret kimse bahsetmemiş. nedir bu izmirin bu kokudan çektiği arkadaş ya?

edit: bak bak yazılanlara bak... ulen doğma büyüme göztepe poligon da oturuyorum herif yallah konyaya yazmış gelde sövme. şu koku dedektörü arkadaş, o bakteri kokusu dediğin şey seni rahatsız etmiyor mu? ayrıca yosun kokusu değil bu bildiğin foseptik. koku almayan arkadaş ise maskesini çıkarsın.

aktroll diyenlere tepki bile vermeyeceğim.

edit2: şu bok kokusu içinde yaşayın diyenler, tek tek yazın hangi şehirde yaşadığınızı da az gülelim. türkiye de gezmediğim il kalmamıştır emin olun şehiri şehir yapan orada yaşayan insanlardır. varsın bok koksun.
    biz burada oy veren bir vatandaş olarak şikayetimizi dile getiriyoruz olayı çarpıtmayın.
  • olmayan kokudur bence. yoksa bisikleti ile başkan nasıl gezsin?

sahil turu atıyor adam, bisiklete binen başkamız var siz koku diyorsunuz. ayıp be ayıp.

yollar delik deşik diye de şikayet edersiniz siz. delik deşik olsa başkanımız bisikleti ile gezemez.
  • yıllardır bu fosseptik kokusunu çözemediler. kaç tane belediye değişti koku hala duruyor.
  • oncelikle koku foseptik kokusu degil bu bir.
    koku yer yer asiri sicaklarda derelerde ureyen bakterilerin kokusu...

zamanla kaybolmakla beraber bazi asiri sicak gunlerde artis gosteriyor...
    ama eskisi gibi kesinlikle degil.
    goztepe bolgesinin alt yapisi yenilendi yakin zamanda; e azalmis olmasi gerek normal kosullarda...

aksama dogru gidip koklayacagim sahili editlerim dogru mu; manuplatif trol zirvasi mi...

edit;
    sozumu tuttum.
    gittim kokladim tum sahili:)
    narlidereden, tum sahil boyunca bornovaya kadar kokladim.
    sadece halkapinar kokuyor...
  • ipini koparan köpekler gibi doğudan göç etmeyip yozgat'ınızda kalsaydınız izmir böyle kokmazdı.

canım izmir.
  • izmir'de yaşayıpta bu kokuyu bilmeyen yoktur herhalde. özellikle halkapınar ve kahramanlar arası bu kokunun en iyi hissedildiği noktadır. sonuç olarak çok şaşırılmaması gereken olağanlaşan (!) tabiri caiz ise çürümüş yumurta kokusudur.
  • meles deltasında yol çalışması var ve baya kazmışlar o bölgeyi.
    araçla yanından geçtim en yoğun koku kazılan bölgede var.
    muhtemelen bu yüzden.
  • hayır hayır izmir kokmuyo...beğenmiyosanız siktirin gidin gelmeyin...boyoz çiğdem domat...koku moku yok...gelmeyin kardeşim...
  • mayıs ayının ortasından itibaren başlar bu koku, sorumlu kimse yerel mi merkez mi biraraya gelip çözsünler sorunu, olmuyor öyle filanca şehrin muhalifine laf vurma ile falan, bu şekilde davranınca eleştirdiklerinizden bir farkınız kalmıyor
  • sadece izmir değil, tüm ülke bok kokuyor o yüzden rahat olabilirsiniz....
hesabın var mı? giriş yap