• muhabir umarım kürtajdan sonra eline kezzap, tuz ruhu falan dökmüştür.

dayının tükürüklerini ben burdan hissettim.

tanım: vatan hayınleri.
  • bu kürtajlar bizim sonumuzu getirmez umarım.
  • malum medya tarafından yıllarca zehirlenen ve bu zehri bereket olarak kabul eden bilinçsiz, cahil bir birey. küfür etmek, hor görmek yersizdir. böyle insanlar uzaydan gelmiyor, bizzat içinde bulunduğumuz halkın içinden çıkıyor. sebebi hepimiziz, bundan hepimiz sorumluyuz. bu dayı bizim, halkımızın yansımasıdır. ne zaman bireysel olarak düzelir kendimizi geliştirirsek böyle dayılar da bitecektir.
  • seçmene yapılan aşırı yüklemenin sonucu olarak arz-ı endam eden dayının yorumu...

fetö, faiz lobisi, kandırıldık, hdpkk, cehape zihniyeti, almanya, trump, iki ayyaş... vs.

bu kadar rakip, düşman ya da tehlike yüklersen sonuç bu olur. bizans çanakkale savaşı'nda taraf olur, geziciler gelir falan.

akepe için sorun olan tüm yapı/devlet/oluşum artık ne varsa hepsine tek isim verin insanların ayarları bozulmasın...

misal (bkz: thanos)
  • ulkenin ozeti . iste bu cahil kafalar yon veriyor oylari ile bu ulkeye.
  • çanakkale savaşlarinda bizans ile şavaştığımız gerçeğini gün yüzüne çıkaran bilge bir şahsiyet. ülke olarak bu ropörtaj sonrası aydinlandık batı gavuru akıllı olsun, doğu, güney ve kuzey gavurları kafasına göre takılabilir.
  • maalesef cumhuriyet devrimleri herkese dokunamadı.esnaf kapitalizmi ve cemaatlerin birleşmesiyle islamcı çeteler devleti ele geçirdi fetö bunlardan sadece biri.

türkiye'de demokrasisi artık sadece atılan oyların sayısından ibaret. yapılacak en önemli şey çocukların eğitimi ki burada da açık fikirli ailelerin çocukları üniversiteleri domine etmeye devam ediyor.

ben kendimi ne yapsamda bunlarla aynı gemide görmüyorum. neyseki teknolojideki gelişmeler emek arzında düşüşe yol açacak. hepiniz ait olduğunuz yere köylerinize döneceksiniz.
  • --- spoiler ---

onbeş tammuz

--- spoiler ---
  • başlar ayak, ayaklar baş olmuş resmen.

kıyamet alametidir.
hesabın var mı? giriş yap