• artık lütfen parkları ve sahilleri açsınlar. kadıköy'de nefes alınacak yer kalmadı şu an. 4 kişiden fazla yan yana gelmeme kuralı getirsinler, her yer bekçi zaten kontrolü zor olmaz. bunaldık, nefes alalim lütfen.
  • virüs bahane faşizm şahane ama müstehaktır, o da ayrı bir gerçek
  • işim gereği çalışma belgem var ve gün içerisinde istanbul içerisinde mobilim.
    bugün istanbul'da bildiğin trafik vardı.
    ilk günler yollar o kadar boştu ki bazen sadece ben varım gibi hissediyordum.
    insanlar artık bu virüsü falan ciddiye almıyorlar gibi duruyor.
    her gün tv lerde iyiye gidiyoruz daha iyi olacak dedikçe üstüne de avm ler açılınca insanlara rehavet geldiği kanaatindeyim.
    bu işin bittiğini düşünüyorlar.
    şimdi de 4 gün sokağa çıkma yasağı.
    ne yapılamaya çalışıldığını anlamak güç açıkçası.
    madem 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek kadar ciddi hala ortam, o zaman avm leri neden açtınız.
  • ne sikiyolar ne de üstümüzden iniyorlar
    argo deyiş için özür dilerim fakat başka bir açıklaması yok
    ben böyle tutarsızlık görmedim avm açık sahilde yürüyüş yasak normalleşmeye dönüyoruz diyor zattı muhterem sonra 4 gün sokağa çıkmayı yasaklıyor lan ülke yönetiyorsunuz çocuk oyuncağımı bu ya her şeyi kapatıp salgını kontrol edin yada salın insanları
  • beni pek etkilemeyecek olan durumdur. zira yasak da bile çalışıyoruz. sadece dinlenme fırsatı bir pazar olur bir de 19 mayıs salı günü. o günlerde de otururum miss gibi evim de . ise gitmesem hayatta da dışarı çıkmam sizde çıkmayın işi olmayanlar. bu illet bittigin de doya doya gezersiniz.
  • avm ye özlem duyanlar var bu memlekette arkadaş :) çok ilginç bir milletiz vallahi
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağına bugün açıklanan büyükşehirler dahil mi ?

edit: sanırım şehirler arası seyahat kısıtlaması kaldırılan illerde sokağa çıkma yasağı olmuyor. geriye kalan 16 ilde yasak olacak.
  • bi karar verin, yasaklayacaksanız ya tam yasaklayın çıkmayalım ya da komple getirin serbestliği anlayalım ne yapmaya çalıştığınızı.
    milletin dengesini bozdunuz iyice.
  • eğer ramazan bayramında da sokağa çıkma çıkma yasağı ilan edilmezse, şimdiye kadar resmi bayramlardaki yasakların art niyetli olduğu ortaya çıkacaktır.
  • bıhtıh ya
hesabın var mı? giriş yap