• arkadaş grubu buluşmasında karşılaştığım yiğit, civan delikanlıdır kendisi. sanırım ölümü iyice kolaylaştırmak istiyor.

bunu söylerken de alkollüydü, yanında 10 dakika daha duramadım. bu gece trafik kazası haberlerine bakıyor olacağım. bu gibi tiplere ne yapmalı bilmiyorum.

ekleme: elbette arayıp trafiğe durumu anlattım. lakin ne yaparlar, nasıl yaparlar bilemiyorum.
  • 4-5-6 saatte içilen 22 dubleden sonra esattaki aspavaya yürümüşlüğüm var ama 1 yudumla araba kullanmışlığım yoktur.

edit : içtik diye yeğen olduk, genc olduk. cetele tutan bi arkadaş olduğu için net rakam verdik. eski ankaradakş rakıcıyı vilen varsa orda içmiştik 10 12 yıl önce

edit 2 : esat amk millet esatta ne aspavasındiye mesaj atmaya başladı. zihniyetinizi sikiyim sizin.

edit 3 : prim kasıyorum gençler, yeğenler, evlatlar bulaşmayın primimi yapıyım. sizin zihniyetiniz nasıl bakıyım.

edit 4 : şise hesabi yapan mı ararsın, cl hesabi yapan mı ararsın mesaj kutum çok şenlikli. amk gençtik diyoruz, müptezeldik diyoruz olmuyor. prim yapıyoruz dedik o da olmuyor. yalan söylüyorum maksat tepki cekmekti diyorum o da olmuyor. ne yapsam olmuyor. bi de saate vurun bakalım o kadar rakıyı olcak mı ?

not : ilk defa söverek yeşillendirildim tişikkirlir.
  • tanım: en yakın trafik amirliğine plaka bilgileri iletilmesi gereken kişidir. kendi canını hiçe saymasını geçtim lütfen başkalarının canını yakmasın.
  • küfür sevmiyorum ama ağzımı doldurarak bugüne kadar duyduğum tüm küfürleri saydırdığım kişidir.

sonunda ağzımı bozabilecek bir başlık buldum, rahatladım. buna niyetlenen şerefsizler umarım içtikleri içkide boğulurlar da yola çıkıp başkalarına zarar vermeye fırsatları olmaz.
  • trafik kazası haberlerine bakıyor olacağına engel olmayı deneseydin, gelmiş bir de buraya başlık açıyor. ha yemiyorsa engel olmak, verirsin plakasını trafiğe onlar halleder.

alkollü araç kullanmayı marifet sayan sığırlar da üşüşmüş. tam olmuş.
  • kaza haberine bakacağına potansiyel katili durdurmayı denesen nasıl olurdu?
  • gurur duyulacak bir olay değildir, şerefsizlik haysiyetsizlik hatta ve hatta cinayete teşebbüslüktür
  • biri 16 duble der, diğeri 22 duble der.

aklım almıyor, insan eğlenmek için oturduğu rakı masasında nasıl bir yalnızlık, amaçsızlık ya da anlamsız bir hayat içerisinde olabilir ki dublelerini tek tek sayabilir?

hadi saydın diyelim, onuncudan, onbeşinciden sonra hiç mi karıştırmadınız? hiç mi kulağını çelen sohbet, dert ettiğin bir aşk, sıkıntılı işler, aklını başından alıp götüren bir kadın yok hayatında.

bir iki üç dört ...
    yazarken sıkılıyorum amk nasıl 22 duble içtim dersin utanmadan sanki tek tek saymış gibi...

amk uydurmacı ergenleri!
  • 16 duble rakı iç, gel bir de beni.... yürü git işine çocuk. bunca yıllık içiciyim, 16'yı bırak yarısını ancak gördüm.

kamu spotu editi : 3 defa ehliyet kaptırmış bir abiniz olarak söylüyorum. alkollü arabaya binmeyin gençler. alkollüyken erkeklik yapmayın ben süreceğim diye. verin efendice o kontağı içmeyen birine. hayat güzel, yarın o rakıyı kim içecek :)
hesabın var mı? giriş yap