• biletleri çıksa da alsak üç beş tane.inşallah federasyon da güzel bir saate ayarlar maçı.sekizde maç mı olur artık, kış geldi arkadaş.
  • -deplasman tribününün de tam dolacağı 3 maçtan* biri olması
    -şu an ligde en iyi futbolu oynayan takımlardan ikisinin maçı olması
    -galatasaray'ın malesef ki galibiyetler geldikçe maça gelen bir sürü taraftarı olması

gibi sebepler düşünülürse, türk telekom arena'yı 50 binin üzerine çıkarması muhtemel maç.

biz takım 14.'yken de ordayız ama malesef, bu bahsi geçen "biz", toplasan 10 bin kişiyiz.

mesajlar üzerine edit: es-es ve trabzon maçlarında da doluyor deplasman tribünü ama, bu bahsettiğim takımlarınki gibi hınca hınç olmuyor.
  • mart ayındaki fenerbahçe maçından sonra arena'nın tamamen dolacağı ikinci maç. stadın ulaşım koşulları bu kadar alt seviyedeyken, maçla ilgili yazılacak fazla bir şey yok ne yazık ki, galatasaray bu maçı alırsa bir seri yakalar ve aralık ayındaki fener maçına kadar kaç puan almamız gerektiğinin hesapları yapılmaya başlanır. telafisi var gibi gözükse de, bizim için şu anda sezonun en önemli maçı, ya kazanıp kora kor bu savaşın içerisinde biz varız diyeceğiz, ya da kıyısından köşesinden play-off'ta şöyle olursa hesaplarına başlayacağız.

ulaşım konusuna gelince, dilerim dakika 75'e kadar maçın sonucu lehimize, alehimize belli olur ki, metroya depar başarız, ha belli olmazsa da ben yine basar giderim, o metroda birisi ölürse kulüp sikine bile takmayacak sonuçta.
  • "seni sevmeyen ölsün" tezahüratının bu sefer biraz daha gür çıkacağını umuyorum. ayrıca web sitesindeki liste sıralı ise ali sami yen anılacak.
  • oynanacağı güne kadarki boşluktan yararlanılarak tt arena'nın ses sistemine bi el atılsa iyi olacak. herhangi bir anonsta ne söylendiği kesinlikle duyulmuyor. ya da o caaanım skorboard bişeyler gösterirken çıkan sesler tribünlere sadece uğultu olarak yansıyor.

şimdi diyebilirsiniz ki "lan pezevenek senelerdir ali sami yen'de otun bokun içinde maç izliyodun götün mü kalktı?" ben de keyifle "evet" derim. hep bi daha iyisini istiyorum galatasarayıma. yakışır.
  • yaş almışların "berlin panteri", gençlerin "yok ebenin amı ali sami" olarak bildikleri turgay şeren'e adanacak. orda olamayacak olmam ise cehennem azabı sanki, söyle be müslüm baba;

yokluğun cehennem azabı bana,
    ben senin yanında hep cennetteyim...
  • not olarak aktaralım; galatasaray 6 mart 2009'dan beri, yani son 4 maçtır bursaspor'a gol atamıyor.
  • maçın bilet fiyatları belli olmuştur.

1. kategori - 600.00 tl (kapalı-numaralı vip 1)
    2. kategori - 500.00 tl (kapalı-numaralı vip 2)
    3. kategori - 350.00 tl (numaralı alt orta)
    5. kategori - 150.00 tl (kapalı-numaralı alt)
    6. kategori - 80.00 tl (kapalı-numaralı üst)
    7. kategori - 40.00 tl (kale arkası)
    8. kategori -rakip takım - 40.00 tl
  • 400. bloktan biletimizi aldık pazar olmasını bekliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap