• sırf 7.maçı görebilmek için içten içe cleveland'ın kazanmasını istiyorum. zaten final serisinde tam olarak desteklediğim bir taraf da yok. bununla birlikte, hatırlatmalıyım ki son iki sezondur finaller leş gibi geçiyor. efsanevi 2013 nba finali sonrasında, 2014'te spurs, miami'yi perişan ederken, 2015'te ise lebronspor, warriors'a boyun eğmişti, ki onun da pek fazla zevkli olduğu söylenemezdi.

lebron ve kyrie ikilisinin 5.maçta ortaya koydukları oyun çok özeldi, aynı şeyi sahaya yansıtabilirler mi bilemiyorum. love veya başka bir isim, hatta isimler kesinlikle verimli bir yüzdeyle 15+sayı atmalı.
  • olm hepinizi istemsiz şekilde kaan kural klonu olarak düşünüyorum şu başlıkta
  • bu curry yavşağını şampiyonluk gidince eli belinde, boş bakışlarla ağzında dişliğini kemirirken görmek istiyorum. libraaaan ceymmmms! yürü koçum!

edit: aslanlarım benim !
  • yıllardır lebron'un çıktığı her finalde rakibi kimse onu destekledim. bunun en büyük sebebi kobe-lebron rekabetiydi.

ama arkadaş yeter yahu. bu curry denen adamın hareketlerinden ve fanlarından yıldım.

lebron kardeşimiz inşallah bu maçı da alıp seriyi son maça taşayacak. o ağzında dişlik gezdiren vicdansıza haddini bildirecek.
  • stephen curry ve klay thompson'ın tek kulaklıktan günah benim dinleyerek hazırlandığı şampiyonluk maçı, dökün bizi sokağa mk.
  • normalde bu finallerde gsw'yi destekliyordum.* ama stephen curry'nin dişliğine uyuz olduğum*, ayrıca cavs gibi aslında büyük olmayan sürekliliği olmayan bir takımın belki de son şansı olduğu için gönül rahatlığıyla gsw kazansın diyemiyorum. hayırlısı neyse o olsun ve zevkli bir maç olsun yeter.
  • cavs bu maçı alacak, seri uzayacak, son maçı, seriyi ve şampiyonluğu gsw kazanacaktır. şu amerikan rüyasını bi anlamadınız gitti.
  • lebronun yardır yardır yardıracağı maç . clevers maçı alacaktır
  • lebron attı, cavs 1-0 öne geçti
  • tyronn lue'nun, giyen herkese makam mevki getiren o meşhur lacivert ekose ceketten giydiği maç.

galibiyet + son maçta gelecek olan şampiyonluk şimdiden cleveland'a hayırlı olsun. o da böylelikle ilk sezonunda şampiyon olarak rüştünü ispat edecektir. *
hesabın var mı? giriş yap