• ortamlarda, “millet ittifakı terörist” dersiniz.
    aktroll’leri sevgi kelebeğine dönüştürüp, insan hakları savunucu yapacak haber.
  • şuanda şehit cenazesine katıldı diye kılıçdaroğlunu linç etmeye çalışan orospu çocuklarının ruh hallerini çok merak ediyorum ama yüzsüz şerefsiz bunlar
  • akp nin bu hamleyi kürt oylarının bir kısmını istanbul bel.başk. seçiminde kendi tarafına çekmek için yaptığı aşikardır. benzer adımlar ilerleyen günlerde de gelecektir burada asıl mesele bahçeli dir... acaba kendisine bu süreçte susması için ne teklif etmişlerdir ?
  • patron çıldırdı, zararına satışlar.

şaşırtmayan açıklamadır.
  • 3 sene şırnak'ta çalıştım. tüm ilçelerinde en az 1 ay bulundum. evde sağlık diye gitmediğim köy ,yayla kalmadı.. şunu farkettim. özellikle eğitimli kürtler için ideolojileri 1. sırada geliyor.adamlar bir defa bir şeye hayır dediyse o iş bitmiştir. yanlış da olsa saçma da olsa hiçbir şekilde aksini kabul ettiremezsin. özellikle istanbul'da yaşayan kürt seçmeni. belki de seçime en çok bilenen kesimdir. aralarında karasızlar kalmamıştır artık. kararını değiştiren de olmayacak.

eğer bu iş apoya ' sayın' demeyle, mektuplarla olsaydı haburda pkklıların davulla zurnayla karşılandığı, diyarbakır'da nevruzda aponun bildirisi okunduğu , megri megriler denildiği , kobani olaylarında o zamanın peşmergesi şimdinin ypgsini kendi sınırımızdan geçirdiği üstüne üstlük yedikleri içtikleri de valilikce karşılandığı günlerde akpnin oylarının %60'a dayanıp hdp'nin %1-2 lerde kalması gerekirdi..

diyeceğim tek bir şey var. basiret bir kere bağlanmaya dursun..daha da iflah olunmuyor..
  • bokum gibi siyaset..
    millet aç, geçim derdinde,
    ve sizin gittiğiniz yol, yol değil..
  • hdp oyları için bebek katilini serbest bırakırlar ya da ev hapsine çevirirlerse şaşmam artık. sırada bahçeli'nin "sayın öcalan" demesi var sanıyorum.

işte siyaset böyle bir şey. koltuk uğruna koca koca adamlar ne hale düşüyor. ailelerinin eşinin dostunun yüzüne bakarken utanıyorlar mıdır acaba?

"oğlum erdoğan'a feda olsun" diyen şehit babası; apo'yu bıraktıklarında yine öyle düşünecek misin? çünkü oğlun vatan uğruna ölmüyor artık, birilerinin kirli siyaseti için ölüyor.
  • akpli ve mhpli beyblade kardeşlerimiz şuan whatsapp gruplarında bunu nasıl açıklarız, nasıl döneriz diye cayır cayır kaynıyorlar. ne yarrak sevdalısınız, doyamadınız.
  • yıllarca mitinglerde muhalefete terörist diyip durdunuz. bir seçim için yıllar sonra apo'yu konuşturmaya başladınız. akpkk ve mhpkk olmuyor musunuz artık? yine mi terörist muhalefet?
  • teşekkürler devlet bahçeli ,teşekkürler ülkücü kardeşlerim.
hesabın var mı? giriş yap