• şehitlerin gözyaşıdır, meleklerin ağlamasıdır diyerek ortaya çıkacak asalaklarla karşılaşırsanız, he gardaş he diyip geçin. bu nasıl bir mantıktır falan diye dusunmeyin hiç, bulamazsınız. laf anlatmaya da çalışmayın hiç. sinirlendiğinizle kalırsınız, nefesiniz boşa gider.
    sonuçta nato kafa nato mermer...
  • 10 dakikalığına kendini gösterip gitmiştir. hava sıcaklığına herhangi bir etki yapmamış olsa da yağmur görmek iyi geldi. özlemişim. salı günü de sağanak diyor meteoroloji. bekliyoruz.
  • esenboğa havalimanı'nda henüz gözlemlenemeyendir.

bir saat sonra gelen edit: bardaktan boşalırcasına yağmakta.
  • saçmalıktır. ilgili birimle konuşucam.
  • emek tarafına henüz gelmeyendir. bir karadenizli olarak artık dört gözle beklediğimdir.
  • biraz once bahcelievler mevkisinde tsunamiye çevirip olayin bokunu cikarmistir...
  • bahçelievler'de etkileyici bir hızla devam eden yağmur. ara ara rüzgâr bastırıp heyecanlandırıyor falan... bu sıcaklarda yağmurun nasıl yağdığını unutmuşuz resmen. eline sağlık mikail, teşekkür ederim allah'ım.
  • evimin ciddi ciddi su basmasina neden olan yagmur. camlar acikti, guzel guzel yagiyor, iceriyi toprak kokusuyla dolduruyordu. tuvalete gidip geldim ki acik pencereden giren yagmur salonun neredeyse ortasina kadar gelmis, ustune mutfak tezgahinin ustu hortum tutmusum gibi islak. bir de ortaligi silmekle ugrastim hic isim yokmus gibi.
  • gazi mahallesi civarında şiddetini arttırarak devam etmektedir. öyle gözüküyor ki her zamanki gibi yolları sel alacak,
    altgeçitler göl olacak i.melih'in(!) ankarası'nda.
  • şuan gerçekten güzel yağıyor ve hava umarım devamında da serin olmaya devam eder.
hesabın var mı? giriş yap