• mahkeme kararlarına uyma konusunda çok hassas (!) bir belediyeden gelen hukuka saygısıyla göz yaşartıcı bir karar.
  • tmmob mimarlar odası ankara şubesinde yönetim kurulu başkanı tezcan candan' ın konuşması;

kısa öz,neden karşı çıkıyoruz, ne yapılmalı?

https://www.facebook.com/…14274&id=1424719207818011

" melih gökçek' in yaptığı bütün hizmetlerle ilgili açılan bütün davaların yüzde 90' ına yakını eğer meslek odaları kazanıyorsa ortada gerçekten bu işi beceremediği ortaya çıkmaktadır "

" bu süreçte gerçekten ankara bulvarından çok bence ankara defterini kapatması gerekmektedir. "
  • melih gökçek'in ankara bulvarı yalanları
  • o zannediyor ki kapatınca millet ak partiye oy verecek. bu millet tehdit edene ne zaman boyun eğdi ki şimdi senin tehditlerine boyun eğecek.
  • padişahımızın şatosuna çıkan yolları da içermesi gereken kapatma. fakat o yolları kapatmak hukukun üstünlü ilkesi için dahi olsa güven özveri tecrübe ister.
  • ankara'nın gördüğü en büyük trafik tıkanıklıklarından birinde katkısı olan olay. istanbul yolu üzerinden kızılay yönüne gidiyorum ve 45 dakikada eryaman'dan şaşmaz'a ulaşamadım daha ki normal koşullarda yaklaşık 6 dakika süren bir mesafe. iş yerini arayıp haber verdiğimde herkesin aynı sorunu yaşadığını ve çoğu insanın da yollarda mahsur kaldığını öğrendim. belli ki tıkanmaları ile ünlü eskişehir yolu çok daha feci durumda.

söz konusu yolları kullanacak kişilere ulaşımlarını metro ile yapmaları önerilir.
  • plana, proje uygun yol yapmayanlar, bunun için dava açan odalara sallıyor.

halbuki ismi lazım değil belediye başkanı olan ince bıyıklı gülen şahsiyet, bazı yan yolları ve kavşakları da trafiğe kapattığı için alt üst olmuş trafik.

neyse umarım açılmaz tekrardan.
  • gerçekten büyük başarı.

bilmem kaç şeritli istanbul yolunda kilometrelerce trafik kuyruğu oluşturmak herkesin yapabileceği bir iş değildir.
  • zorbalıktır.
    haklı olmak, doğrusunu yapmak konusunda hiçbir çabası olmayan zihniyetin icraatıdır.

bu kafa;
    seçimi kaybeder savaş çıkartmaya kalkar,
    davayı kaybeder yolları kapatmaya kaos yaratmaya başlar.
    ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışır

ilginçtir vesselam.
  • bu .... aynı haltı akay kavşağı için de yapmıştı. ne yazık ki düşünme özürlü çok sabahtan beri millet ona buna sövüyor. haklı çıkıyor yine şeref yoksunu o arkadaş.
hesabın var mı? giriş yap