• ilk iki maçta üç gol atan takım aykut kocaman'ın sistemine yavaş yavaş alıştığını son iki maçta gol atamayarak gösterdi.

(bkz: joga bonitoya tepki olarak doğan adam)
  • şu dönemlerde fenerbahçe taraftarı olmanın ne kadar zor olduğunu gözler önüne sermiş maçtır.

düşünsenize televizyonu açıyorsunuz ozan tufan var. bilecik il özel idaresispor'da oynatmayacağım adam koskoca fenerbahçe'de oynuyor. sabırlar dilerim fenerbahçelilere.
  • rakip kaleye isabetli şut atamadan bitirdiğimiz maç. fenerbahçe taraftarı olarak yıllardır söylüyoruz, yine söyleyelim. aykut kocaman büyük takım hocası değil.
  • alper çizgiye iniyor, stoch'un arkası dönük, joseph topu kaybediyor, şener topu tutamıyor ve taç, kjaer'den bir uzun top ve aut. spikerden hep bunları duydum. şeyşu desen kendi etrafında dönüp duruyor. kameni garibim geri pas aldığında atacak kişi bulamıyor. ahmethan kardeşimiz sağa sola koşuyor. daha şut çekemedik kaleye. hazırlık maçı eyvallah. takım hazır değil, kadro eksik, transfer lazım ona da eyvallah ama pas yok şut yok. bu sene de hüsran ağalar.
  • mücadele d-smart ve smart spor ekranlarından naklen yayınlanacak.

olası fenerbahçemizin kadrosu:

kameni, ismail, şener, neustadter, kjaer, josef, ozan, stoch, aatıf, dirar, ahmethan

başarılar fenerbahçem.
  • dk. 17 athletic bibao penaltı olmayan penaltıyı atamadı, iyi yırttık.
  • oldukça iyi oynadığımız hazırlık maçı.
  • 4-4-2 gibi oynadığımız maç.

_______aatıf___ahmethan_____
    __stoch_______________dirar__
    _______ozan_____josef________
    __ismail______________şener__
    _______roman____kjaer_______
    ___________kameni__________

josef'i liberoya çekip 3'lü savunma yapsak gayet işler bir takım haline gelebilir.

lakin ismail ve şener ile bekler hiç güven vermiyor. keza roman'da savunmacı değil. ozan ve stoch'un da savunma yönü kuvvetli değil. bu takım olmaz kısacası.
  • yenilmeden bitirilebilen ilk hazırlık maçı. kaçan penaltı ve çaprazdan kafa vuruşunun auta gitmesi maçta şanslı olduğumuz anlardı.

takım geçen yıla göre istekli ve mücadeleci, ama işte o kadar. gole gidebilecek organizasyonları yapmakta halen çok gerideyiz. eğer aykut kocaman adil olursa kaleyi kameni'ye teslim etmesi gerekiyor

izlediğim tüm hazırlık maçlarından sonra, doğru düzgün bir golcü/santrafor bulana kadar forvetsiz 3 - 5 - 2 oynamamızın daha iyi olacağını düşünüyorum. bana göre şu kadronun en verimli dizilişi şöyle olmalı :

kameni

kjaer - topal - skrtel

dirar - alper - josef - ozan -hasan ali

ekici - valbuena

kale volkan, geri üçlü neustadter, orta dörtlü şener, salih, ileri üçlü de rvp ile yedeklenir. tabii eğer eljif elmas transferi doğruysa rakibe göre ozan veya alper'in yerine direkt onu koyarım.

maalesef şener olsun, ismail, chachechouhe, stoch olsun bırak avrupa ligini, süper lig seviyesinde bile değiller. salih de hala çelimsiz haline bakmadan şapkadan tavşan çıkarmaya çalışıyor. rvp'den bu yıl da umudum yok maalesef. ahmethan'ın kumaşı iyi, üstüne düşülmesi gerekli.

son bir not : başıma bir şey gelmeyecekse, gs seyircisinin artık tamamen yüz çevirdiği ve hakaretler ettiği selçuk inan'ın bizim orta sahamız için ilaç olacağını düşünüyorum.

edit : diziliş düzeltildi

edit 2 : isla transferi haberini kaçırmışım. bu durumda en azından sağ kanadı kurtarmış oluyoruz. darısı golcü futbolcu bulmaya. açıkçası bony'yi city'de hiç beğenmiyordum. bize daha delici ve seri biri gerekli. aboubakar bizde iyi iş yapardı mesela.
  • valbuena umut veriyor. yetmez ama evet.
hesabın var mı? giriş yap