• metrolarda bugün görülmeye başlanmış, kimin ne amaçla astığı aşikar olan afişler. gayrinizami bir propaganda yöntemi. ülkemiz "belediyecilik" denen bataklığı kurutabilecek mi? umudum az.

https://eksiup.com/p/h535907gjf2e
  • 25 yılda 187 km metro yapan arkadaşların övünç diye duvara astıkları afişler. yılda 7,5 km eder bölerseniz. büyük iş bence.

edit: tramvay hatları da dahil olduğu söyleniyor bu rakama.
  • tarihe gecen afisler. kisa sure sonra donunuza kadar alirlar bu masraflar icin...
  • utanç afişleri. israfa devam eden zihniyetin ürünü.
  • bak guzel kardesim , sen yeni proje ve program uretmek yerine mevcut durumu elestirip bi de uzerine bunlar israf ediyorlar diye isnatta bulunursan karsi tarafta kendini savunmak zorunda kalir ve su an karsi taraf kendini savunuyor , bu kadar basit. neden-sonuc iliskisi kurmak neden bu kadar zor. bir sirkete yonetici olmadan onceki yonetim hakkinda ileri-geri herseyi dusunmeden soylersen oradaki calisanlar senin hakkinda ne dusunur ve ne hisseder anlamaya calisin o zaman herseyi cozeceksiniz.
  • bir kez daha iktidarın savunma pozisyonuna düştüğünü ve kaybediyor olduğunu gösteren afişler.
  • şu entry'de yazmıştım, burada da dursa iyi olacak (bkz: #91337716)
    --- spoiler ---
    yapılması gereken yatırımlar jest gibi gösterilmiş, e zaten sizin işiniz bu. bu birrrr. ikincisi mesela web sitesi bir hizmettir, olması gerekir. ama bunu bir milyon veya altına yapabilecekken 80 milyon tl (eski parayla 80 trilyon lira) ödeme yaparsanız bu israf olur.

hatta ne israfı, bir yandaşı zengin etmek olur. istanbula ait parayı haksız yere başka insanların cebine sokmak olur! bu ve benzer o kadar çok şaibeniz var ki, yemiyor bunları insanlar.
    şimdiden hoşçakalın!
    --- spoiler ---
  • şu afişlerin olduğu yere spreyle "siktir git akp!" yazacak delikanlı yok mu ya? diye düşündüren afişlerdir.
  • bu afişleri astıranlar “basitlik” yapmıştır. bunlar olmuşsa emin olun daha da iyisini olacağını ekrem başkan istanbul halkına gösterecektir.
  • israf olan afişlerdir.

israf yok derken bile israf yapmak.
hesabın var mı? giriş yap