• tam 45000 € + 1 lamborghini diablo + monaco'da üç aylık devremülk karşılığında account'u devredecekken gerçekleşen olay... bana bu yapilir mi...
  • güzellik uykumun tam orta yerinde 5 kişinin arayıp 'abi süper! başvurular açılmış!' filan demelerine sebep olmuş hadisedir.

önce uyuyor olduğum için üstünde durmadım, ama üçüncüden sonra bi kıllandım, düşündüm..

ulan bana ne? açıldıysa açıldı naapiim gidip yeni nick mi alayım? üç beş koldan saldırayım mı napayım? farketmemiş olanlarınız içün, halihazırda yazar bi kimseyim, arayıp dürtmeyin daha fazla.
  • ssg nin turk gençliğine armağanıdır.
  • altinci nesil sarisin liseli citir bayan yazar sayisinin artmasi umutlarini cogaltan yazar alimi.
    (bkz: samanlikta igne aramak)
  • eski yazarlar için muhtemelen kötü, benim için harika bir gündü. yeni bir entry girmeden önce yazılmış her şeyi tek tek okumak, hata yapmamak için bkz, gizli bkz (var mıydı ki bu? ) vermemek, göndermeden önce üç cümleden oluşan entryi on kez okumak, hata olmasa da korka korka göndermek, sözlüğün her sekmesini ayrı ayrı kurcalamak, yazar oldunuz mailini defalarca okumak, vs, vs...

yalnız 12 yıl nedir arkadaş ya, o kadar oldu mu gerçekten?

o zamanki badilerimin çoğu yazmıyor, o dönemin efsaneleri yok... ay dertlendim bak.
  • daha dün gibiydi, bir klon sözlükte yazarlığın açıldığıyla ilgili bir entry görmüştüm.
    hemek buraya gelip bakmış ve "yeni kullanici" yazısını gördüğüme inanamamıştım..
    aynı akşam yazarlığım onaylanmıştı. sözlükten çıkış yapıp yazdıklarıma bakıyordum duruyor mu, herkes görebiliyor mu diye..
    ekşi sözlük, parçası olmak için can attığımız ve parçası olduğumuz için muazzam keyif aldığımız bir yerdi o sıralar.
    on iki sene geçmiş dile kolay.. yıllar ne çabuk geçiyor.
  • on beş sene olmuş.
    bir sözlük klonunda yazarken "ekşi sözlük" başlığına yazar alımının açıldığının yazılmasını görmemle anında sozluk.sourtimes.org yazıp gelmiştim, büyük bir heyecanla.

şimdi insanlar kayıt olunca sözlüğün bütün arayüzünü görüyor. o zaman, içini bilmediğiniz bir siteydi. kayıtlı olur bile olunamıyordu.

bir parçası olmak için can attığımız oluşumun içinde olmak için akın akın geldik.
    2004 yılında 2019 yılı ne kadar uzak görünüyordu. ama on beş yıl geçmiş. vay be.

hayatımda bana bisiklet, atari, walkman alınan günlerle birlikte en sevindiğim günlerden biridir.
  • erken vakitte kendini iceri atmis bazi yeni yetme suserlerden "burasi da pek kalabalik oldu, artik kapaklar kapansa iyi olur, sozlugun tadi kacti canim, les gibi sarimsak kokuyor" manasinda kaypak yorumlarin duyulmasina vesile olan hadiseler silsilesi.
    (bkz: benden sonrasi tufan)
  • yurtta ve kuzey kıbrıs'ta ki temsilciliklerde coşkuyla kutlanan olay.
    cumhurbaşkanı ahmet necdet sezer yayınladıgı mesajla ab ye giriş sürecinde yaşanan bu gelişmenin sevindirici oldugunu vurgulamıştır.
  • yedinci nesil alımında da böyle olmuştu *
hesabın var mı? giriş yap