• spor toto süper lig 32. hafta açılış maçıdır. galatasaray'dan günün anlam ve önemine binaen güzel bir galibiyet bekliyoruz.
  • yine ve yeniden hem maç öncesi hem de maç sonu bol bol fransız osmanlı geyikleri dönecektir.
  • öğrenci bir arkadaşa biletimi ücretsiz devredebileceğim maç.
    edit: devredildi.
  • bir arkadaşa biletimi ücretsiz devredebileceğim maç.
    edit: devredildi.
  • benim de biletim olsa devredeceğim maç. allahtan yok, ne işim var boş beleş maçta.
  • ver mehteri!!! gol yemiyorsan mehter ye!!!

4-6 gol yaz geç!

bi de şu var;
    (bkz: minik eymen'e yardım ediyoruz kampanyası)
  • biletimi ücretsiz olarak devredebileceğim maç.
  • osmanlıspor lig de iddaasi kalmayan zayıf rakibi karşısın da zorlanmayacaktır.
    not: ****
    dursun özbek istifa !!!
  • gs alır. hamza hoca önümüzdeki sezonun 7. ya da 8. haftasında da osmanlıdan kovulur.
  • hamza nın intikamı olmasından kortuğum maçtır. tamam 13 lere kadar gerilediler ama kötü bir takım asla değiller. varımızı yoğumuzu ortaya koyup sahamızda kazanmak zorundayız.

durumları şüpheli olan yasin, hakan, carole ve chedjou nun yetişeceğini ve rotasyona gireceğini düşünüyorum. sinan sağ kanatta fazlaca sırıttı son maçta, yine yasin gerekiyor gibi görünüyor. carole olmazsa linnes gayet iyi o bölgede zaten. sabri reyiz de inceden gönülleri fethediyor. rakibin ise defans ve orta saha bölgelerindeki sakatlıkları biraz ellerini düşürecek. umarım bu avantajı da kullanıp alnımızın akıyla çıkarız.

malum konu galatasaray ve tudor olunca hiçbir şeyin garantisi yok. vurduğunuz gol olsun aslanlar!
hesabın var mı? giriş yap