• şener özbayraklı yere düştü, babam "sezonu kapatsa bari." dedi, söyleyeceklerim bu kadar.
  • almanca yayından izliyorum. ikinci golü yedikten sonra telefonla uğraşıyordum golün tekrarını verdiler. spiker drei dedi içimden lise almancamla saymaya başladım ein zwei drie. meğerse üçü yemişiz
  • şener topa koşarken düştü aq. alman taraftarlar güldü . bu arada kalecisiz cikmisiz maça .
    5 dakikada 3 gol yedigimiz hazırlık maçı.
  • ismail çipe'nin hayrettin demirbaş ve fevzi tuncay'ı tek bedende harmanladığını gördüğümüz maç.
  • resmen replay'i "e bu da gol diyerek" saydı hakem, ya da biz aynı golden iki tane yedik anlamadım.
  • o değil de bana mı öyle geldi ama gurbetçiler normal insana benziyorlar, hiç öyle gurbetçi gibi değiller.
  • neyse ismail çipeye jübile yapılmış oldu. bir daha herhangi bir takımla maça çıkamaz.
  • as kadronun yarısından fazlasının olmadığı sezonun ilk hazırlık maçından, "bu takımdan bir cacık olmaz" sonucunu çıkaran süper zekaları ve "hani takımınız çok iyiydi" yorumları yapan rakip gerizekalıları da gördük, siz eğitilemezsiniz maalesef.

düşük iq, futbol fanatikliği ile birleşince sonuç bu oluyor.
  • çocuğun birisi (evet bunu sadece çocuk yazabilir) terim 7. hafta kaçar demiş. rezil kadro demiş (takımın yarısı hala kampta değil ve transfer dönemi var). böyle insanları da yazar yapıyorlar işte. ulan terim bizi üst üste 8 sene şampiyon yapamasın kredisi biter mi? kaçar mı? almadığı sadece şampiyonlar ligi kupası kaldı. aykut gibi yanal gibi birkaç kere kovup, arkasından konuşup tekrar takımın başına getirip tekrar kovulacak sahte kahramanlarımız yok bizim. üzüldüğüm tek şey gerçekten böyle yazarların olması.
  • ismail’in galatasaray’da son maçıdır.
hesabın var mı? giriş yap