24 entry daha
  • kırmızı kartların havada uçuştuğu, kemik seslerinin eksik olmadığı, bol gollü bir maç olması dileğiyle.
    tanım : kuş derbisi
  • (bkz: ladies night)
  • defansta roco oynadığı sürece gol yememe ihtimalimiz yok. stoperde necip oynamalı. maçın kilit ismi burak yılmaz. eğer iyi oynarsa rahat kazanırız.
  • son yılların en az ilgi çeken derbisi.
  • maç günü geldiği halde 40 entry girilen derbi.

bir tanesi sivas osursa trabzon hadi eşşek derse 3.olurum hesabı yapıyor, diğeri küme düşmeye oynadığı geçen sezonu bitirdiği yerde dolanıyor. oyuncuların yarısı ya kaçmış, ya sakat, sezona başlanan kadrolarla alakası yok, ne yapacağı merak uyandıran belki 1 belki 2 oyuncu var, e bir de seyircisiz...

bir ara bjk maçlarını gs maçlarından bile daha heyecanla beklerdim, ne hale getirdiler bizi. bu asırlık çınarları bu hale düşüren herkesin allah bin belasını versin.
  • fb bjk derbilerinin en merak edilmeyenidir.
  • sivas, gençler'i yenerse her sonuç memnun eder beni. bu durumda beraberlik ya da bjk mağlubiyetinde tinercilerin 3.lük umutları suya düşer. bjk galibiyetinde ise ligi şam şeytanlarının üstünde bitirmeyi garantilemiş oluruz en azından. bira fıstık eşliğinde keyifle izleyecem maçı. hele bir de halil umutcum maçın ırzına geçerse tadından yinmez :)
  • son yıllardaki gibi bol gollü geçeceğini düşünüyorum

fener defansı hoşaf bizimki cacık.
  • tarihin en amacsiz en bos silik derbisi olabilir; kimin yenecegi cokta onemli degil
  • derbi günü ve ahalinin bamyasında değil. işte hayalimdeki türkiye dedirten maç*

not: bestçastnikspor
509 entry daha
hesabın var mı? giriş yap