şükela:  tümü | bugün
126 entry daha
 • bir de utanmadan sıkılmadan kaliteden, musteri memnuyetinden bahsediyor adamlar. umarım batarsın yurtici kargo. 1 tane parfüm aldım onu bile getirmek konusunda beceriksizsiniz.
 • ilk cümlesini okuduktan sonra, kara cuma demeyin lan çarpılırsınız, efsane cuma, şahane cuma ya da pembe cuma diyeceksiniz diye düşündürten açıklamadır.
 • “biz giyemeyeceğimiz dona talip olduk ama don da sahiden donmuş, bu bedeni biz dahi tahmin edemedik.. açıklamasıdır.
 • burada savunulacak bir sey yok koca şirket yoğun dönemleri önceden görüp personel ve araç sayısını arttırabilir. her sene aynı dönemlerden geçiyoruz o kadar zor olmamalı.
 • bence olması gerekeni yapmış şirkettir. çoğu kişi, kurum parayı kaçırmamak için kalitenin düşmesine göz yumar. sadece vizyon sahibi kişi yada kurumlar iki şeyin arasında seçim yapar. daha fazla para yada guven, kalite vs. bence gec alınmış bı karardır. umarım çizgilerini bozmazlar.
 • şu, yurtiçi kargoyu boklayıp duranların sürat kargodan bir ürün beklemelerini diliyorum. çünkü o zaman gerçek rezalet neymiş görecekler.
  gayet yerinde ve güzel bir açıklama yaparak soruna çözüm bulmaya çalışmışlar. internet alışverişini yoğun kullanan biri olarak sadece yurtiçi kargodan memnun olduğumu söylemeden edemeyeceğim, adamların takip sistemi düzgün çalışıyor, dağıtıma çıkacağı gün sabah mesaj geliyor üzerine evde yoksak da cepten arıyor.
 • ay sanki normal zamanda şakıdınız da şimdi bahane buluyorsunuz. neyse bir şey demiyorum cuma akşamı verdiğim siparişi yurtiçi kargodan bugün teslim aldım, epey şaşırtan bir durum oldu benim için de.
 • ekşisözlük hiç bir siki beğenmeme timinin yine doluştuğu başlık. pardon da adam ne yapsın. yılda bir elin parmağını geçmeyecek bu indirim günleri için onlarca personel alıp kalan aylar yatırsın mı? kendinize ait bir işletme olduğunu düşünün. her ay belli bir üretim kapasiteniz var. size aniden yüklü bir sipariş geldi ve çok kısa bir sürede teslim etmeniz istendi. ne yapacaksınız? hadi git eleman al..nah bulursun anında kalefiye elemanı. 7/24 saat mesai yap.. tabi yaparsın koçum aslansın sen..ne oldu klavye başından yazmaya benzemiyor değil mi? bekleyiverin 3-5 gün..

  not: yurtiçi'nin genel hizmet standardı ile bu yazdıklarımın alakası yoktur. sadece duyurularının ve mevcut durumlarının haklılığını savunmak için yazılmıştır.
29 entry daha