şükela:  tümü | bugün soru sor
  • siteye girince artık iyiden iyice midemi bulandıran durum

sol frame başlıklara bakıyorum

vajina beyazlatma işlemi sırasında video paylaşmak
    da vinci vajina temizleme ltd şti
    didem ceran
    6 sene okuyup vajina çitilemek
    tamer gültekin
    vajina beyazlatmak
    vajina kararmasına iyi gelen şeyler
    didem ceran'ın vajinası
    didem ceran'ın memeleri

debe listesine bakalım
    vajina beyazlatma işlemi sırasında video paylaşmak
    tamer gültekin (bkz: #63834916)
    "siyah am görmeye asla tahammül edemeyen yaşamını siyah amlarla mücadele ederek geçirmiş doktor. bahtın açık, hastanın amı siyah olsun! "
    vajina beyazlatmakhttps://eksisozluk.com/entry/63834326
    (bkz: aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var)

başka işimiz gücümüz kalmadı aynı mevzuya odaklanıp kaldınız.

edit : bunu bile savunan tipler var. çok yazık gerçekten. aptalca bunu savunanları görüyorum ve beni daha da haklı çıkardığınız için teşekkür ediyorum. ben de bir doktorum ve sayfayı her yenilediğimde ülkenin içinde olduğu durum yerine bu başlıkların ekşisözlükte gündem oluşturduğunu görerek üzülüyor, utanıyor ve bu topluluğun bir parçası olmaktan hicap duyuyorum.

edit 2 : "sen sözlüğün sahibi misin" diye dümdüz küfürler ederek mesaj atan, şu reziliiği bile savunan ahlaksızları doğrudan engelliyorum. muhattabım olmadığınız gibi, aslında varlığınız şu başlığı açmamın ne kadar doğru olduğunun da bir gösterge ve ispatıdır. ayrıca "bu topluluğun bir parçası olmaktan hicap duyuyorum" demek sözlüğü bırakıyorum anlamına da gelmiyor. 1 milyon karakter yoksunu var olsa bile 1 tane düzgün adam varsa hala sözlükte yazmaya devam ederim. yazdığım binlerce favori alan entryler, ekşişeyler sayesince onbinlerce kişiye ulaşan paylaşımlarımdan da vazgeçecek değilim. ben bu sözlükte birilerine pozitif anlamda ulaşmak için varım ve içinde olduğum ortamı daha kaliteli görmek istemek de en doğal hakkım. destek mesajı gönderen düzgün insanlara da ayrıca teşekkürler.
  • (bkz: deep debe)
  • türkiye ile paralel olarak gitmektedir.
  • ülkemizde insanlık dibe vurmuş sözlükte vurmuş çok mu dedirtendir.
  • dip mi? pik mi?

halk bunu istiyor reytingidir.

(bkz: sözlüğün eski am göt meme seviyesine gelmesi)
  • vajinaya olan açlığı gözler önüne seren durumdur.

millet gerçekten de aç aç.
  • beğenmiyorsan git anacım.
  • sözlük 1999 yılında faaliyete geçmiş. ben 2001 yılından beri nerdeyse hergün giriyorum. ve girdiğim günden beri bu tarz serzenişler oluyor.

haklısınız konu başlıkları çok gereksiz, ancak kim burda bilgi arıyor ki? çoğunluk debeye girme, fav, şuku toplama peşinde. ben ilk 500 entry'mi tamamen uzmanlık alanımla ilgili konularda bilgi amaçlı yazmaya özen göstererek yazıyordum. baktım ki suya yazmaktan farkı yok, ben de ortama ayak uydurup, arada yine bilgi amaçlı yazmaya başladım. en azından eğleniyorum.

ama lütfen başlarını eleştirirken kendimizin de eleştirisini yapalım. rastgele 20-30 entrymizi okuyalım. eğer bir tanesinde bile hata bulamıyorsak, gerçekten yanlış yoldayız başka kimsenin görüşüne saygı duymuyoruz demektir. bazen öyle oluyor ki, sırf başka marka ürünü beğeniyorsunuz, ya da pırasayı seviyorsunuz diye sülalenize küfrediyorlar.

ekşi sözlük bir media'dır. burada her şey paylaşılabilir. elbette diğer medialarda ne popülerse burada da onlar popülerdir. tüm kanalların 24 saat belgesel yayını yapması nasıl bir ütopyaysa burada da aynı şeyleri beklemek ütopyadır. siz sizinle ilgili olanları okur takibe alırsınız, diğer şeylere çok takılmazsınız.
  • başlık engelle butonuna olan ihtiyacı bir kez daha farkettirendir.