• muhtemelen yoğun talep üzerine (1 nisan biletleri 1 haftada tükendi) 2 nisan tarihine yeniden düzenlenen konser organizasyonu.
  • öncelikle yaş ortalaması 14-65 olan konserdi.

yeni şarkılar ağırlı bir konserdi. lost on u, other people’a da yer verdi.

canlı performansı çok etkileyiciydi. gerçekten çok kuvvetli bir sesi var.

seyirci ile elektrik muhteşem. oldukça mütevazı. sık sık sahneden inip ön sıraların arasına karıştı. tesbih falan aldı hatta. içeri gidip bir şise efes alıp, her şarkıdan evvel dikmesi çok hoştu.

fazla fazla tatmin eden konser...
  • turkiye'de olmadigim icin bele vaziyyetin içine soxdugum konser.
  • hakkını teslim edeceğim, bu sene izlediğim en iyi konser oldu.* şahane bir sahne ışığı ve canlı performansı var. stüdyo balonu olmadığı net.
  • 12 yaşında selena gomez hayranı kızımla gittiğimiz, ilk canlı izlediği konser.3 yada 4. şarkıydı bana dönüp "ben ilk başlarda playback yapıyor zannettim canlı söylüyormuş şaşırdım" dedi.

gerçekten zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığımız çok güzel bir performanstı.
  • bu konser için 2 adet bilet aramaktayım, mesaj atabilirsiniz.
  • fiyat öğrenebilir miyim ?
  • biletin üzerinde yazan saatte başlayabileceğini hiç düşünmediğimiz için oyalana oyalana gittiğimiz konser. içeriye saat 20:08’de girdik ve bir baktık ki lp sahnede. hakikaten tam dedikleri saatte konsere başlayan, müzisyen gibi müzisyen! saat 21:30’da bitince de aynı şaşkınlığı yaşadık. şımarık türk gruplarımız daha konsere yeni başlardı o saatte, alışkın değildik.

tadımlık fakat şahane bir konserdi. doyamadık, arabada eve dönene kadar da albümünü dinledik.
  • gidenlere çok imrendiğim konserdir. (bkz: 2007 şebnem ferah konseri) (bkz: 8 eylül 2012 rhcp istanbul konseri)
  • sayılı günün çabuk geçmediğini bana kanıtlayan 2 aydır beklediğim ve atom karınca geliyoooor diyerek gideceğim konser
hesabın var mı? giriş yap