• edit: dün 8 şubat 2018 bu zamana kadar konuştuğum tüm müşteri temsilcileri için şikayette bulundum, bu sabah birisi aradı h. bey tüm telefon kayıtlarımız dinlenmiştir ve sorun turk telekom kaynaklıdır dedi. turk telekom'la bu konunun ne alakası var amk (diyemedim).

15.01.2018 tarihinden superonline internetimizin izmir adresimizden istanbul adresimize nakil olmasını istedik süreç burada başladı.

19.01.2018 tarihinde merak edip aradık bağlantının durumunu öğrenmek adına. dediler ki size nakil hakkında bir işlem sağlanmamış, müşteri temsilcisi arkadaşımız fatura adresinizi istanbul adresiniz yapmış. (o an canı onu yapmak istemiş)

müşteri hizmetlerindeki arkadaş hakkında şikayet başlattım ve telefon kayıtlarının dinlenmesini istedim. ertesi gün hemen sabah 9'da arayan bir hanım efendi h. bey size arkadaşımız 10 dakika sonra tekrar arayın demiş siz aramamışsınız gibi bir konuşma yaptı. sürecin sonunda haksız olduğumu söyledi ve konuşmayı bitirdi. (haksız olduğum konu ise 10 dakika sonra aramamam, 1 saat sonra aramam. )

24,25,26 bu tarihlerden birisi tam hatırlamıyorum bayiden bir arkadaş geldi ve modem bıraktı gitti, kurye gibiydi kendisi modemi bıraktı ve gitti. biz bağlantı falan yapmıyoruz dedi, şunları da ekledi alt mahallede elektrikçi olduğunu ve modemi onlara kurdurmam gerektiğini söyledi. ikinci el getirdiği modemin de ayaklarının eski müşterileri tarafından kırıldığını bu taraflara yolu düşerse ayak bırakacağını iletti.

02.02.2018 müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım. bağlantının hala olmadığını, ikinci el modem getirildiğini, yasal sürecin 7 iş günü olduğunu ve 7 iş günü içerisinde bağlantı sağlanmazsa taahhüt iptal olup interneti kapattırabileceğimi söyledim.

müşteri hizmetleri;

sizin nakil işleminizi 26'sında başlatılmış olarak görüntülüyorum dedi(15inde başlattık 19'unda tekrar bastıra bastıra söyledik). iptal etmem için 26'sından sonra 7 iş günü beklemem gerektiğini söyledi. bundan önceki arkadaş ise 19'undan sonra 7 iş günü beklemem gerektiğini söylemişti.

süreç boyunca hiçbir turkcell superonline çalışanı tarafıma dönüş sağlamadı. bu süreçte sürekli tarihleri ileri atıyorlar iptal hakkım doğmasın diye, internet bağlantısı yapmıyorlar. sikayetvar.com'da konu açtık konuyu anlattık yine dönüş yapmadılar ve daha büyük rezillik sikayetvar.com'da şikayetimin 2 gün sonra kaldırılmış olduğunu görüntüledim. internetten araştırma yaptım neden olur diye.

buradan sikayetvar.com'da açılan şikayetlerin firmalar tarafından belirli ücretler karşılığı kaldırılabildiğini öğrendim.

sözlük'ten de bu tarz başlıkların silindiğini biliyoruz bakalım superonline kaç gün sonra başlığı kaldırtacak.

yukarıdaki konular hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
  • sen buna rezaletdiuorsun ama 2 gündür evde superonline interneti yok.
  • yarın bir gün aynı işlemde bizlere de bu zorluk çıkarılabilir.

güncel kalsın.
  • turkcell superonline adlı firmanın ilk rezaleti değildir. bunlara para kazandıracağıma, dumanla haberleşirim daha iyi.
  • bir turkcell superonline kullanıcısı olarak hiçbir kısmına şaşırmadığım rezalet. müşteri memnuniyetinin sıfır olduğu bir şirkettir kendileri.
hesabın var mı? giriş yap