• saat 16:00'da başlayacak turkcell super ligi 9.hafta karşılaşması. maç seyircisiz oynanacak.

tahminimce iki testiden biri kırılacak. sağlam olan daha sağlam gibi duruyor ama öbürü de inatçı birisi, yani kırılsa bile ben kırılmadım der o bakımdan inatçı, yoksa süper top oynatacağından değil. hadi hayırlısı diyelim.

(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
  • takımların ilk 11'leri şu şekilde olacak olan maç:

trabzonspor

tolga zengin
    serkan balcı
    tayfun cora
    erdinç yavuz
    celalettin koçak
    ayman abdelaziz
    hüseyin çimşir
    ibrahima yattara
    ceyhun eriş
    gökdeniz karadeniz
    umut bulut

beşiktaş

rüştü reçber
    ali tandoğan
    ibrahim toraman
    gökhan zan
    ibrahim üzülmez
    edouard cisse
    serdar kurtuluş
    rodrigo tello
    matias delgado
    burak yılmaz
    marcio nobre
  • dakika 1 gol 1
    ts :1 beşiktaş :0
  • yattara vurdu 2 oldu.
    spiker bu şekilde anlatıyor.
    ts 2 bjk 0
  • (bkz: saka gibi)
  • neyse ki kral attı 1 oldu.
  • kral bi tane daha attı 2-2 oldu
  • bir acayip maç 2-2 oldu.
    bu hızla giderse 7-7 bitebilir.
  • cok ilginc bir mac oluyor. besiktasin kazandigi penalti pozisyonunda van damme vari bir destekli tekme, cok ilginc sakatlanma pozisyonlari, ve tabi ardi ardina gelen karsilikli goller. du bakalim...

edit: daha da ilginclesemez heralde. bravo hakemlere... yazik degil mi rustu'ye?
  • ilk yarı itibariyle galibiyeti kaçıran taraf enteresan bir şekilde beşiktaş olmuştur. trabzonspor'un 2-0 dan sonra kendi yarı sahasına çekildiğini gördük. bu anlaşılır ama sadece savunma yapmayı düşündüler. beşiktaş topa %65-70 oranında sahip oldu. yetenekli oyuncu eksikliği nedeniyle ise çok fazla pozisyon üretemedi.

ikinci yarı ise bence geriden gelen beşiktaş'ın kazanma şansı daha yüksek. ben biraz da duygusal bir şekilde geçen seneki maçı hatırlayarak 2-3 beşiktaş alır diyorum. enteresan da olur...
hesabın var mı? giriş yap