• (bkz: kral kim lan)
  • bobonun golüyle 3-2 olmuştur.

oh be.. lan yıllardır nasıl bir duygu bu diye merak ediyordum.. ilk ben yazdım lan golü ahahaha
  • eğer maç 2-3 biterse beşiktaşın yeni bir söylemi gerçekleşecek 3-4 lük fener maçından sonra
    "2 avans 3 de biter kaleci yoook !!!"

edit : 2 avans 3 de biter golu atan kaleye geçer... be$ikta$ bu alayına gider ...
    (teşekkürler boarder)
  • hehe super eglenceli bi mac.

trabzonspor 5 dakkada iki gol atip durumu 2-0 yapti. hass, noluyoz lan diyen besiktas da hemen 5 dk'da iki gol atip durumu 2-2 yapiyor.

nesiniz lan siz? ya super golculeriniz var, ya da defansinizda adam, kalenizde kaleci yok.

aha 2-3 oldu... ha bi de seyirci yokmus, onu unutmusuz...

hay som azgima! besiktas'in kalesinde harbi kaleci yok. bobo'yu kaleye sokmuslar hmmm...
  • çok bariz bir şekilde omzuyla aldığı topta kırmızı kart gösterilmesi yan hakemin suçuydu. orta hakem devam ettirdi, yandakinin ısrarı sonucu düdük çalındı ve kırmızı kart gösterildi. şimdi ben federasyondan fifa'nın türkiye-macaristan milli maçında haksız kart gören zoltan gera'ya yaptığı gibi rüştü'nün kırmızı kartını iptal etmesini bekliyorum. ama daha çok beklerim.

ayrıca ilk kez beşiktaş doğru düzgün top oynayarak bir maç kazanmıştır. penaltı pozisyonunda tello'nun delgado'ya verdiği pas içimi eritmiştir. umut bulut sadece itiraz edilerek futbol oynanmayacağını anlamış olmalı umarım. ayrıca kendisi izleyenlere hiçbir zaman topçu olamayacağını ispat etmiş, ibrahim üzülmez takımı atak yiyen bir defans oyuncusunun nasıl davranmaması gerektiği konusunda gelecek nesillere aktarılması gereken bir izleti sunmuştur(yattara'nın attığı gol öncesi). ibret vesikası.

seyircisiz oyun, ilk 6 dakikada 2 gol yiyen bir takım, 2-0'dan maç veren başka bir takım, saçma bir kırmızı kart, kaleye geçen golcü, adamın suratına tekme attıktan sonra 'ben yapmadım' dercesine el kaldıran futbolcu... her türlü gariplik vardı maçta. allah sonumuzu hayır etsin.
  • pek böyle polemiklere girmeyi sevmem ama "bu sefer avansı biz verdik, kaleci de yoktu ahaha" tarzı yorum yapılması çok lüzumsuz olan maç. zaten rüştü pozisyonunu ağır çekimde tekrar izleyince son 10-15 dakikada takımım trabzonspor'un gol atmamasını istedim, atamadılar allah'tan da. beşiktaş'ı tebrik ederim.
  • bu seneki hakem rezilliklerinin son halkası...
  • macin gollerine youtube dan eri$ilebiliyor $imdilik;

http://www.youtube.com/watch?v=drihfdjfzrc

--- spoiler ---
    bobo nun kafa vuru$unu kurtardiktan sonra yaptigi hareket guzel *
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap