• dumanlar yukseliyor

3 adet itfaiye aracı bebek tarafından 10 dakika sonra geçiyor insallah daha önce başka itfaiye araçları varmıştır olay yerine yoksa bunlar oraya ulaştıklarında anca soğutma yaparlar..
  • devletin ne olursa olsun alamayacağı üniversitem. yak-işlet-devret burada işlemiyor. kimse heveslenmesin.
    umarım büyümeden söndürülecek yangındır.
    keyifler kaçık.
    edit: fotoğrafa bakınca sanki galatasaray üniversitesi sınırları değil gibi. yine de geçmiş olsun neresiyse ve umarım bir an önce söndürülür.
  • yangın.
    yangın 2
    yazık günah artık sahilde yakılmadık yer bırakmadınız.
    önce gaziosman paşa ilköğretim okulu sonra yüzme ihtisas'ın binası
    galatasaray üniversitesi 2 yılda bir yakılıyor zaten
    yeni otelimiz hayırlı olsun.

edit: foto
  • maşallah dediği vallahi 3 gün yaşıyor. 3 gün bile değil.
  • yeni başlığa bile gerek yok... yine yanmaktadır.

2 gün önce gündeme aldıktan sonra yanması manidardır.
  • üniversite ise bu kaçıncı yangın yak yak bitmedi. kabataş lisesi ise dur olum neler oluyor eğitim öğretim dönemi ne ara başladı okulu anında hallediniz.

edit: sanırım nerenin yandığı konusunda kafalar karışık konu başlığı sürekli değişiyor ama şu kesin tarihi yeri yakmayı başarmak gerçekten büyük tebrik isteyen bir olay her babayiğidin harcı değil.
  • feriye yanıyor diyorlar gsu değil.
  • adamların yıllardır gözünün olduğu okul arazileridir bunlar. illa buraları otel yapacaklar. yakın lan bitirin hepsini. verin arkadaşlar gitsinler otel yapsınlar yok etsinler tarihi. sonra görsünler günlerini biz de rahatlayalım onlar da rahatlasın.
  • nasıl yani 2013 te bunun olacağını bilen manyak kardeşim?
  • feriye sinemaları'nın çatısında çıkmış ve büyümeden söndürülmüş. 2013'te bir yanı (galatasaray üniversitesi), şimdi de diğer yanı yansa da, kabataş erkek lisesi'nin kullandığı eğitim alanlarının hiçbirisinde bir sıkıntı yok. yatakhanede restorasyon süreci devam ediyor. komploya girmeye gerek yok.
hesabın var mı? giriş yap